Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendelt már valaki a Fruugo.hu...

Rendelt már valaki a Fruugo.hu-ról?

Figyelt kérdés
Ahogy olvastam a külföldi Fruugo oldalakról nincsenek túl jó véleménnyel,van esetleg aki rendelt már erről az oldalról?

2020. jún. 11. 00:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim válasza:
2 hét
2023. febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 Márton Klára válasza:
88%

Én 2022. 01. 10-én rendeltem a fruugoról.A rendelés visszaigazolásnál azt írták becsült kézbesítés 2023. 01-18- 01-31. A mai napig nem kaptam meg a megrendelt terméket. Hiába írtam az eladónak, az ügyfélszolgálatnak még csak nem is válaszolnak. Senki ne rendeljen tőlük, ha nem akarja elbukni a pénzét. Be lehet menni a számlavezető bankodba, lehet pénzvisszajívást kérni, jegyzőkönyvezik a kérelmed. Az ügyintéző nem sok jóval kecsegtetett, de azért megpróbáltam.

Viszont a neten találtam egy hasznos útmutatót belinkelem

[link]

2023. febr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 anonim válasza:
77%
Annyira irreális árat tüntetnek fel, hogy kizárt, hogy tisztességes bolt legyen. (130e helyett 30e a kedvenc fejhallgatóm pl)
2023. febr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 Herczegh Jolán válasza:
Ma kaptam a Fruugotol egy Ezüst sas érmét, vonza a mágnest. Ez van , becsaptak.
2023. febr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 anonim ***** válasza:
Komoj?
2023. febr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim válasza:
Nem tudom én megvagyok vele elégedve. Gondolhatod hogy nem fognak küldeni igazi ezüstöt hogy leadd a zálogba 😁😁😁 Max ezüst szinűt rendeltél. Szívesen :)
2023. febr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 anonim ***** válasza:
Szerintese
2023. febr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 Gaboci válasza:
23%
Amikor vásároltam egy indexet a motoromhoz a fruugo.hu-n és rányomtam a fizetés gombra villant meg az agyamban, hogy el sem olvastam a neten a véleményeket a cégről, majd elolvatam az oldalokon és mindjárt rá is paráztaztam hogy lehetek ilyen barom :D Aztán el is engedtem, gondoltam nem nagy pénz lesz@.om. Viszont most rá kell cáfoljak sok mindenkire mert nekem nem egész két héten belül megérkezett a termék az amit rendeltem nem valami más gagyi hanem az ami a fotón és a hirdetésben volt. Mondjuk hozzáteszem ha előtte megnéztem volna az Aliexpressen akkor ettől olcsóbban is megvehetem! :D Szerintem nem basznak át a fruugo-on csak ugyanazt csinálják amit te is simán megtehetsz. Lehet nekik pár oldalal kontakt mint az Aliexpress vagy a Wish és innen kéri le majd a holmidat ami a fruugo.hu-n rendeltél. Viszont ha azokról az oldalakról valami gagyi eladó vagy lassú szállításos küldi a csomagot benne van a jókora késés vagy a csomag elvesztése és ilyenkor jön, hogy a fruugo is megszívta és ezért nem éred el őket mert ilyenkor ő is bújkál mert úgysem tudna mit mondani csak annyit, hogy vagy megjön vagy nem... :D
2023. márc. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim válasza:
Én február 10. -én rendeltem, egy hónap után kaptam meg. Megrendeléskor az volt a termék alatt, "Kiküldés 2 napon belül". Már lemondtam róla, de egy hónap múlva megjött Angliából.
2023. márc. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 Tibcsi75 válasza:

Ugyanígy jártam én is. Nem jön meg a rendelés...

A nemzetközi fogyasztóvédelem tanácsa alapján a bankodtól kell kérni egy pénzvisszatérítési tranzakciót. Ha sikerül, akkor jó (jelenleg 8000 Ft-ba kerül) ,ha nem akkor is ki kell ezt az összeget fizetni. Plusz a bankkártya letiltása új kártya igénylése, mivel ismerik a kártyán lévő biztonsági adatokat.

2023. márc. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!