Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendelt már valaki a Fruugo.hu...

Rendelt már valaki a Fruugo.hu-ról?

Figyelt kérdés
Ahogy olvastam a külföldi Fruugo oldalakról nincsenek túl jó véleménnyel,van esetleg aki rendelt már erről az oldalról?

2020. jún. 11. 00:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim válasza:
100%

Igen rendeltem !11 hónapja, pénzt elutaltam és azóta semmi nem történt !

Levelekre néha válaszolnak érdemtelenül !

senkinek nem ajánlom !!

2020. szept. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim válasza:
100%

Én 2020.10.20-án rendeltem. Egy hónap után írtam nekik a honlapjukon, hogy mégis hol van a csomagom... Azóta rendszeres a levélváltásunk, fogytán volt a türelmem.

...de láss csodát! Ma megkaptam a rendelt terméket.

A járványra fogták a csúszást. Pár hét elképzelhető, de ez másfél hónap volt.Már szinte feladtam.

Ajánlom, hogy írjatok nekik, mert ők is beszerzik másik cégtől és utána küldik neked.Lehet, hogy a szerződő céggel volt gond.

2020. dec. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 Andyly válasza:
100%
Én használhatatlan terméket kaptam 1 hónap után és telefonos elérhetőségük sincs az oldalon! Szerintem kamu cég, nem ajánlom!!
2021. jan. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim válasza:
92%
Egy mocskos trágya ótvar retkes fostalicska átbaszás szar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2021. febr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
100%
Megtévesztő információkat adtak meg a termékkel kapcsolatban, amit rendeltem! Szerintem felejtsd el őket!
2021. júl. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim válasza:
88%

Sziasztok! tudja valaki melyik futárszolgálattól kellene várjam a csomagot?

Valami nem ok....a nyomkövetés azt írja kézbesítve...de nem kaptam meg :(

A helyi posta a nyomkövetési számot nem tudja beazonosítani....

2021. szept. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 Kolbaszkarika válasza:
100%
Én nekem a DPD hozta a csomagomat, de a csomagkövetés-nél írta is ki hozza.
2021. dec. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 Kolbaszkarika válasza:
78%
Tudom mindenki írja hogy kamu meg rossz terméket kapott (ha kapott), de én azok a szerencsés emberek közé tartozok akik 1 hét alatt kapták meg a terméküket kifogásolhatatlan állapotba. Viszonylag nagy értékű volt a termék viszont így is nagyon olcsón árulták. Viszont ez az oldal tényleg zsákba macska hogy mit kapsz, lehet csak én voltam az a 1 szerencsés aki azt kapta amit rendelet. Ezzel a tudattal rendelj!
2021. dec. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim válasza:
100%

Mi egy hete kaptunk egy emailt hogy a csomag kézbesítve van, de sehol semmi. Probáltuk őket elérni de csak lehetetlen.

Legszivesebben feljelenteném őket.

2021. dec. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim válasza:
100%
Nekem sem jött meg a rendelésem, pedig előre fizettem. Senki se rendeljen a Fruugotól!
2021. dec. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!