Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendelt már valaki a Fruugo.hu...

Rendelt már valaki a Fruugo.hu-ról?

Figyelt kérdés
Ahogy olvastam a külföldi Fruugo oldalakról nincsenek túl jó véleménnyel,van esetleg aki rendelt már erről az oldalról?

2020. jún. 11. 00:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:
Cumi
2023. márc. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 Tibcsi75 válasza:

Új fejlemény!

Miután a bank tanácsára írtam nekik, hogy kérem a rendelés törlését és a pénz visszafizetését, hirtelen kaptam 2 választ is. Meg további 5-öt, hogy legyek türelmes, hamarosan megkapom a rendelésem.

Ma délelőtt (2023.03.20.) hívott a dpd-s futár, hogy 10 perc múlva csomaggal érkezik. És tényleg. Meghozta.

Az ígért 2 nap helyett 10 lett, viszont itt van és működik a ketyere.

De soha többet ezektől. Inkább fizetek egy kicsit többet de megbízható helyről.

Az új bankkártyám meg gyártás alatt. 😕

2023. márc. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 anonim válasza:

Sziasztok!

Én rendeltem most 3 tételt, 25.000ft értékben, 2 hét alatt megjött 2 tétel, a 3.-at még várom, de arra amúgy is várni kell a dátum szerint is...ja, és egy héttel hamarabb megjött a vártnál a 2 tétel! Szóval nekem mvagy mázlim van, vagy rendesek...és nagyon jó minőségű cuccokat kaptam!

2023. ápr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 anonim válasza:
100%
Ez egy olyan oldal, ami kinai eladok arujait osszegyujti egy oldalra es intezi helyetted a rendelest. En legkondi taviranyitot rendeltem toluk, mert itthon nem tudtam beszerezni, megjott rendesen. Nagy erteku dolgot nem biztos, h rendelnek, nehez egy kinai eladon barmit szamon kerni.
2023. máj. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 anonim válasza:

Egy olyan méretű és teljesítményű potmétert rendeltem amit sehol máshol nem kínáltak fel. Előre fizettem kártyával. 2-3 nap helyett 2 hét lett a leszállítás, de végülis megjött, az amire vágytam.

(Közben jöttek a csitítgató mail-ek, hogy ne legyek türelmetlen)

Nem bántam meg mert nagy szükségem volt a 6eFt-os kütyüre, ami olyan amilyennek lennie kell. Ha itthon kapható lett volna más megbízható cégnél (akik mondjuk telefonon is elérhetők) akkor nem a fruugot választom, de végülis jól jöttem ki a buliból.Visszaolvasva a régi beírásokat úgy tűnik mintha lenne egy kis pozitív javulás náluk.

2023. máj. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 anonim válasza:

Sziasztok!


Milyen emailcímre írtatok akinek problémája volt velük?

Lemondtuk a rendelést, szeretnénk visszakapni a pénzünket.

Látom többen is sikerrel jártak. Megpróbálnánk mi is.

Nagyon köszönöm a válaszokat!


Anett

2023. jún. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 anonim válasza:

Megosztom a tapasztalatunkat ...

Rendeltünk mi is előrefizetéssel. Aztán bepánikoltunk, mert később olvastuk csak a véleményeket.

A lényeg az, hogy pár nap múlva jött egy email tőlük, hogy ezért meg azért nem tudják teljesíteni a megrendelésünket és visszautalják a pénzt pár napon belül. Hozzáteszem eléggé hitelesnek tűnt az email.

És tényleg visszautalták, el sem akartuk hinni!! Mázlink volt. :-)))

Tanultunk belőle ... soha többet olyan cégtől akinek semmilyen elérhetősége nincsen nem szabad rendelni.

2023. jún. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 Zeengdom válasza:
Sziasztok, sajnos én is rendeltem de még nemkaptam meg a cuccomat, pedig már 1 hónapja lejárt a határidő. Ti milyen e-mail címre tudtatok írni? Sajnos én nem találtam címet. Előre is köszi.
2023. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 dodolla válasza:
Speciális gépalkatrészt rendeltem. PayPal-el fizettem. a megrendeléstől kezdve 9 e-mailt küldtek a megrendelés aktuális helyzetéről. 11 nap elteltével hozta a csomagot az express one. azt kaptam, amit megrendeltem.
2023. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 dodolla válasza:

Kapcsolatfelvételi e-mail info@fruugo.com

Telefonszám _ 358 8560 0799

Registered office address

13 Fountain Street, Ulverston, Cumbria, LA12 7EQ

online e mail küldő website: [link]

2023. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!