Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendelt már valaki a Fruugo.hu...

Rendelt már valaki a Fruugo.hu-ról?

Figyelt kérdés
Ahogy olvastam a külföldi Fruugo oldalakról nincsenek túl jó véleménnyel,van esetleg aki rendelt már erről az oldalról?

2020. jún. 11. 00:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 dodolla válasza:

Fruugo iroda goole maps



[link]

2023. aug. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 Zeengdom válasza:
Köszönöm. Próbálok velük beszélni.
2023. aug. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 anonim válasza:
100%

Egyszerü módon gazdagszanak ,kell egy jó hangzású név és kapcsolat nagykereskedőkkel,gyártókkal és jó szem ,hogy miket vennének az emberek szívesen !

Bereklámozzák és kifizettetik az árút - nagyon magas szállítási díjjal és csak utánna rendelik meg !

Nem kell raktár de még iroda sem csak néhány dőrzsőlt ,csibész dumaember ,máris dől a lé !!!


Mo-on ez TÖRVÉNYTELEN amolyan árú piramisjáték !!!

2023. szept. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 PEszi válasza:
Nekem bejött, semmi probléma . Okt. elején rendeltem egy játékot. Csak ezután olvastam a kommenteket, persze frászt kaptam, de szerencsére minden rendben volt
2023. okt. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim válasza:
Mi rendeltünk jelmez kiegészítőket Halloween-re, 18 nap alatt érkezett a foxpost automatába - az itteni hozzászólások miatt nagy volt az izgalom, de a világ másik végéről jött a csomag a képnek megfelelő állapotban (amúgy 10.30.-ig ígérték a csomagot szóval még lett volna idejük). A szállítás nem olcsó, a termékek viszont azok, idehaza esélytelen lett volna boltban megvenni.
2023. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..



Sajnos én is áldozat lettem. De írtam az oldalukra és az emalükre is. Ha nem válaszolnak, még fel is hívom őket és addig fogom zaklatni őket amíg vissza nem adják a pénzt..

2023. nov. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim válasza:
88%
Én is nézelődtem ezen az oldalon, szemét módon bármiféle árut keresek 10 ajánlatból 5 az övék .Elektronikai dolgokat kerestem legtöbbször. Tanultam egy szlovák->magyar nyelvű internetes bolt (!!??) rendelésénél ahol nem azt küldték amit rendeltem.Azt szoktam, hogy a Google-maps -al megnézem a bejegyzett telephelyet- cég címét utca képét és mikor látom egy félig düledező cserép nélküli ház van a képen, valami zsákfaluban, tanyaszélen, már törlöm is őket a mentések közül!Ha egy normális ház és rajta a cég reklám vagy bármi felirata akkor oksa !Ha 20 ezer feletti értékű műszaki cikket rendelek pl.(mint tegnap) amazon, ebay akkor a lányom rendezi, usa-ban él egy jogi cégnél dolgozik. Több tucat eszközt rendelt nekem, és mindig azt kaptam ami a hirdetésben volt és előbb is ...
2023. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim válasza:

Egy héttel a rendelés után megerkezett a csomag, gyönyörű és kifogástalan, mind a termék mind a csomagolás

Hála a jó égnek ❤️

nov. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim válasza:
Én nemrég rendeltem pólót, megis érkezett a megadott időintervallumban, azt amit rendeltem abban a méretben amit rendeltem,szóval én nem tudok rosszat mondani egyelőre róla.
dec. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim válasza:
100%

Sziasztok!:)

Megszeretném azokkal osztani a személyes tapasztalatom,akik körültekintőek és a vásárlás előtt utánna néznek az oldalnak!

November huszadika körül rendeltem egy hófehér 3XL-es kabátot a Frugoról. A visszaigazoló levél fura volt, így én is utánna néztem a véleményeknek, /bárcsak a rendelés előtt tettem volna meg!!!/ onnantól semmi levelet nem kaptam napok múlva sem(eddig minden vásárlásnál minden egyes pontjáról kaptam levelet) ez nem is lett volna gond, kértem egy követési lehetőséget ami annyit jelent hogy a megadott futár oldalon a rendelési kód beírásával láttam merre van a csomagom. Tegnap, December 7.-n kaptam meg egy M-es kabátot, és ráadásul nem is úgy néz ki ahogy azt az oldalon mutatták és leírták. Szóval nem egy megbízható oldal! Tanuljunk mások hibáiból, én személy szerint soha többet nem rendelek onnan.

dec. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!