Hogyan jön meg?

Figyelt kérdés

Lányom rákattant erre a wish dologra, nézegettem én is nem rosszak, vélemény is megfelelő

Szóval rendelni szeretnék,de ügye a szállítás elég hosszú idő (1-2honap)ezeket a csomagokat ha nem vagyok itthon a postás bedobja a ládába? Ti hogy szoktatok rendelni,hogyan jön meg?



2020. dec. 31. 05:49
 1/7 anonim válasza:
100%
Van olyan amit a postaládába tesznek, de olyan is van amikről értesítést dobnak be és a postán kell atvenni
2020. dec. 31. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi így már nem félek megrendelni
2020. dec. 31. 06:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Meg olyan is van, ami sosem fog megérkezni.

Amúgy pont a wishről vásárolni, amikor csalók és még rohadt drága is, hát...

2020. dec. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aliexpressről általában sokkal jobban megéri,és ténylegesen visszaadják a pénzt ha nem érkezik meg az áru.
2020. dec. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Wish a kacatok és a csalók oldala


Ha Kínából akarsz rendelni, akkor banggood.com és paypallal fizess! Vagy ebay szintén paypallal

2020. dec. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nemcso ***** válasza:
Paypal-lal fizetek, és még soha nem fordult elő, hogy meg nem érkezett, hiányos, mást küldött a rendelt helyett esetekben ne kaptam volna vissza a pénzemet. Lejárt szállítási határidő után reklamált terméknél az is előfordult nem egyszer, hogy a pénzemet is visszakaptam, és a megreklamált termék is megérkezett (ezt tartalmazza is az üzleti szabályzatuk, hogy késedelmes szállításkor, a pénz visszautalás után megkapott terméket is megtarthatod). Van olyan szállítás is, hogy Belgiumba, Hollandiába érkezik géppel az árud, amit DHL visz onnan hozzád. Ekkor a DHL küld értesítést, hogy mikorra szállítják házhoz.
2020. dec. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A wish nem csaló. Nekem nem érkezett meg időben egy mp3 lejátszó és vissza adta a pénzt. Viszont nagyon gyagyi cuccok vannak. Azért olyan olcsó. De a pénz vissza adja nem nyeli be. Az a lejátszó meg úgyis megérkezik csak késik így ingyen lesz.
2020. dec. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!