Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért van leszólva az MLM?

Miért van leszólva az MLM?

Figyelt kérdés

Mert nem kell hozzá végzettség?


Vagy mert sokat kell tanulni éa dolgozni?


Vagy mert embereket fel beszervezni? Ez a beszervezés úgy müködik, mint egy normális cégnél. Oda is embereket vesznek fel,h dolgoz nekik. De neked aligha segítenek az emberségeden vagy bármi másban.


Az mlm nél fizetned kell a felettesednek,de a céged meg elveszi az a kevés pénzed egy részét. Az mlm nél többet kereshetsz, mint amennyit felettesed.


Ha tanulsz! Sokan olyan kényelemben vannak, h az iskola után már nem kell tanulni. Valóban nem kell/nem kötelező, de igazán ocsmány azoknak az emberek személyisége is. (Tisztelet a kivétel)



Én az mlm mellett vagyok, de most kérnék olyan véleményeket akik ellene.


2021. máj. 28. 16:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
67%

".....van leszólva"


Na többek között azert is mert ilyen magyartalan kifejezeseket használnak az agresszív ügynökök...😂😂😂

2021. máj. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

"1: most nem tudom végignézni mindet, de közte van a Kálmá a bizniszmágus? 👍😂😂😂


Az nagyon kifejező! 🤣🤣

2021. máj. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Ezt te hogyan számoltad ki? 😂


Már nem az emberek beszerzésén alapszik, hanem a termék eladáson. Olyan mint az affeliti marketing és az még sincs leszólva.😂


Bemutatják az életüket, hogyan élnek ők, mint mlm esek és önként csatlakoznak.

2021. máj. 28. 18:33
 14/27 A kérdező kommentje:
#11. Nem mind. Csak én vagyok ilyen magyartalan fsz. 😂
2021. máj. 28. 18:34
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

"affeliti marketing"



Ajjajjjjj......😂😂😂

2021. máj. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Persze, önként. Hát engem már elég sok MLM-es megtalált ahhoz képest, hogy vegyen már a termékeiket, mert az milyen jó. :D
2021. máj. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Le van szólva az MLM, de közben meg önként csatlakoznak az emberek, most akkro döntsük már el hogy gizike vagy gőzeke. :D
2021. máj. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
73%

"Bemutatják az életüket, hogyan élnek ők, mint mlm esek és önként csatlakoznak."


Igen, egy idealizált hazugságot mutatnak be és a szerencsétlen balekokat azzal próbálják berántani. De szerencsére már sok ember ismeri az egész dolog valós természetét, ezért inkább kerüli ezeket az ügynököket.

2021. máj. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

hogy tudnának hazudni? be van mutatva a dubajos környezet. az melyik szerkztő program?😂



igen #17 tudod vannak olyanok is akik nem szólják le és csatlakoznak. Ezzel te is beáltál a sorba, akik azt bizonyítják, h csak a hülyék szólnak le másokat. 👏😂

2021. máj. 28. 19:09
 20/27 anonim ***** válasza:

Jaj istenem, most komolyan mindent ilyen óvodás szinten kell elmagyarázni?


Úgy hogy az mlm-es balekok 99%-a soha nem jut el azokra a dubai utakra, max filléreket kerget.


" tudod vannak olyanok is akik nem szólják le és csatlakoznak. Ezzel te is beáltál a sorba, akik azt bizonyítják, h csak a hülyék szólnak le másokat."


Neked nem tünt fel hogy ez a két mondat között az égvilágon semmiféle logikai összefüggés nincs? :D


Tényleg komoly gondjaid vannak a magyar nyelvel. Esetleg külföldi vagy? Nem anyanyelved a magyar?

2021. máj. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!