Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért van leszólva az MLM?

Miért van leszólva az MLM?

Figyelt kérdés

Mert nem kell hozzá végzettség?


Vagy mert sokat kell tanulni éa dolgozni?


Vagy mert embereket fel beszervezni? Ez a beszervezés úgy müködik, mint egy normális cégnél. Oda is embereket vesznek fel,h dolgoz nekik. De neked aligha segítenek az emberségeden vagy bármi másban.


Az mlm nél fizetned kell a felettesednek,de a céged meg elveszi az a kevés pénzed egy részét. Az mlm nél többet kereshetsz, mint amennyit felettesed.


Ha tanulsz! Sokan olyan kényelemben vannak, h az iskola után már nem kell tanulni. Valóban nem kell/nem kötelező, de igazán ocsmány azoknak az emberek személyisége is. (Tisztelet a kivétel)



Én az mlm mellett vagyok, de most kérnék olyan véleményeket akik ellene.


2021. máj. 28. 16:40
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
82%
Én általában be szoktam állni az MLMeseket gyalázni, kituggyàt még el is ismerem (majd megjelenik ő is mindjárt), de ez a kérdező annyira végtelenül faék egyszerűségű, hogy szót se érdemel.
2021. máj. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Nem értem mi bajod a nyelvemmel 😂


Cigányok közt nőttem fel, max az. 😆

2021. máj. 28. 19:50
 23/27 anonim ***** válasza:
#21: :-DDD
2021. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Hagyjátok rá. Megint egy kérdező aki valószínűleg életében nem csinálta azt amiről ír, csak szimplán feltett egy szándékosan bosszantó kérdést, hogy ráugorjanak a népek.
2021. máj. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
lebuktam.😂 Tényleg veszekedni akartam. 😂
2021. máj. 28. 20:36
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy óriási kereskedelmi innováció - volt az USA-ban 60-70 éve.

A hagyományos termékpálya helyett ( gyártó, nagyker, kisker, fogyasztó) egy rövidebb utat épít ki, megspékelve a házaló ügynök előnyeivel


A közbenső elemek kiiktatásával, na meg persze a profitjuk elvételével épített egy közvetlenebb csatornát.


De az a kávé már lefőtt, mert a web áruházhoz már MLM-es se kell.


Kis országban 3-4 szintnél nem képes tovább épülni.


Nem nézem le, nem érdekel.

Hosszú életem alatt 4 talált be és 3 jehovista.

Megoldottam.

2021. máj. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Egyeseknek milyen nyomorult az élete, hogy nincs ennél jobb szórakozásuk.
2021. máj. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!