Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen munka fizet jól? Minek...

Milyen munka fizet jól? Minek érdemes tovább tanulni?

Figyelt kérdés

Matekból nem vagyok olyan jó. Mindig 4 voltam, de nem nagyon értettem. Akármennyit tanulnám szerintem sose menne olyan jól.

Még az idegennyelveket nehezen tanulom. A többi tantárgy menne jól.

Írnátok állásokat, ami jól keres? És tanulni kell hozzá, nem fizikai.

Nem tudom még mi szeretnék lenni, nem is érdekel konkrét dolog, annyit tudok, hogy gazdag akarok lenni.(modern lakás vagy ház, szép, új autó, gyerekem eltartása, külföldi nyaralás, szép ruhák)



2021. júl. 13. 00:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
12%
Pl. szocmunkás
2021. júl. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
29%
A szocmunkás nem egy szakma.
2021. júl. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
17%
Építőipar, esetleg valamilyen szerelő.
2021. júl. 14. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
3%

Építőipar barmilyen szakágában el lehet érni brutál pénzeket, de persze a többség megreked az elján.

Én asztalosként pl az első milliókat külföldön, new yorkban, ott is manhattanben kerestem meg, átszámolva havonta 2milliót megkerestem.

2021. júl. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
22%
Már miért ne lenne szakma? Ugyanez igaz sajnos kb. az összes segítő és/vagy bölcsész jellegű szakmára is.
2021. júl. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Gázszerelő
2021. júl. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
5%
Mert a szociális munkás, nem egy szakma. Rengeteg ágazata van, amihez mindhez más más szakma javallott, de legtöbbször csoda ha találnak rá embert.
2021. júl. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
69%

[link]


#12

Nem szakma, de azért egyetemen tanítják...

2021. júl. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
97%

Bölcseszet alá pedig beletartozik jelenleg 15 különböző szak, azok körül 1-2van, amiben nem látok sok fantáziát (én) de nyílván van azokban is.

Aki meg anglicisztikával, vagy germanisztikával nem tud érvényesülni és pénzt keresni a mai világban, az fogyatékos.

Most bölcsész diplomás egyedül a falunk jegyzője jut eszembe, Bmw x5, és 3szintes 8hálós családiház balatonkenesén...

Szarul megy a bölcsésznek is.

Nincs olyan szak.a, amire ne lehetne karriert építeni, csak tudni kell az útat.

2021. júl. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
69%
Akkor nem bölcsészként helyezkedett el. Ha egy szociológus (igen, állami cégeknél hülyére kereshetik magukat pályázatokból) elmegy informatikusnak és sok pénzt keres, már nem a szakmájának köszönheti azt, vagy csak nagyon minimálisan.
2021. júl. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!