Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen munka fizet jól? Minek...

Milyen munka fizet jól? Minek érdemes tovább tanulni?

Figyelt kérdés

Matekból nem vagyok olyan jó. Mindig 4 voltam, de nem nagyon értettem. Akármennyit tanulnám szerintem sose menne olyan jól.

Még az idegennyelveket nehezen tanulom. A többi tantárgy menne jól.

Írnátok állásokat, ami jól keres? És tanulni kell hozzá, nem fizikai.

Nem tudom még mi szeretnék lenni, nem is érdekel konkrét dolog, annyit tudok, hogy gazdag akarok lenni.(modern lakás vagy ház, szép, új autó, gyerekem eltartása, külföldi nyaralás, szép ruhák)



2021. júl. 13. 00:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

A szociológus nem szociális munkás... de mindegy...

Nincs rálátásom a szociológus szakra, de biztos vagyok benne, hogy egy képzett szociológus többet is kihozhat belőle, mint pl állami pályázatok... vagy hogy elkelljen mennie informatikusnak.

2021. júl. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem az. Példaként írtam arra, hogy a jegyző sem biztos, hogy azért van ott, ahol, mert bölcsészszakon végzett és az eredeti szakmájában nem biztos, hogy boldogult volna.
2021. júl. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, abban abszolút egyetértek, hogy mindenből ki lehet hozni sokkal többet, mint elsőre gondolnánk és kifogások keresése helyett ez a jó hozzáállás.
2021. júl. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!