Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha öngyilkos lennék,végrendele...

Ha öngyilkos lennék,végrendeletben pl kérhetném azt,hogy kevés pénzbe kerüljön ez a maradék pár hozzátartozómnak?

Figyelt kérdés
2021. nov. 10. 19:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%

A menekülés leggyorsabb, legolcsóbb és legkönnyebb módja helyett én inkább

a megoldás legjobb módjait keresném, és ezen törném a fejem.

Ha gondolod, írhatsz priviben és átnézzük a problémáid. Próbálok segítőkész lenni.

2021. nov. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szia...mi lett veled?
2023. márc. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Mivel régi kérdés, így tuti nem befolyásoló a válaszom! Én ezt tenném ilyen esetben: Holttest felajánlása anatómiai oktatás és orvostudományi kutatás céljára.

Fontos elmondanunk, hogy az oktatás során a ránk bízott testeket a legmesszemenőbb kegyeleti és etikai szabályokat betartva kezeljük. Az Egyetem hálája kifejezésekén átvállal minden temetéssel összefüggő költséget (ide értendő a közvetlen halál utáni hűtési díj, az Intézetbe szállítás és a későbbi hamvasztás).

ápr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!