Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a tapasztalat a Samandriel-...

Mi a tapasztalat a Samandriel-Group Kft-vel kapcsolatban? Kriptopénz befektetésekkel foglalkozik, nagy nyereséggel kecsegtet.

Figyelt kérdés

Régebbi nevén Pölöskei Katalin Kft. volt a nevük.


Azt ígérik, hogy a befizetett pénzt kriptó pénzbe fektetik, és nagyon magas hozamot érnek el vele.


MNB pénzügyi tevékenységet végzők listáján nem találtam, ott csak mint biztosítási ügynökök szerepelnek.


És csupán kb 12-13 millós éves az árbevételük.


Honlapjuk üres jelen pillanatban:

[link]


Ügyfélportájuk:

[link]



#befektetés #bitcoin #kriptovaluta #samandrielgroup #samandriel-group
2022. máj. 6. 17:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 anonim ***** válasza:
18%
Ja, és akkor most jöjjön a kötelező "te tiszta paranoiás vagy, miért tennék ilyet"
2022. máj. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/83 A kérdező kommentje:
10: Te tiszta paranoias vagy, miert tenbek ilyet...
2022. máj. 14. 10:05
 13/83 A kérdező kommentje:

De egyebkent szarok a negativ trollkodasodba.


Ha lenne raerzo keoesseged, nyilvan azert kerdezrem mert nekem is gyanus valami a ceg ajanlataban. Es az egyetlen hozzaszolo is annak ellenere hogy belevagott fenntartasai vannak. Es igen a laranoiadra is tojok miszerint ocska a szovegem... valojaban tenyleg ismeros keresett meg hogy mi a velemenyem. Es bar en is ova intettem a veszelyekre, ennek ellenere kivancsi voltam okyan velemenyere akiknek mar van valos tapasztalata.


De nagyreszt nem a valos kerdesre es csak rosszindulatu valaszokat kaptam...


De latom itt a GYK-n nem igazan erdemes szamitani joszandeku segitsegre.

2022. máj. 14. 10:11
 14/83 A kérdező kommentje:

10: Egyebkent meg a 8-as semennyire nem promozta a ceget. Csupan leirta amit eddig tud roluk. Valaszolt a kerdesre, a tobbiekkel ellentetben.


De ezek szerint a Te logikadat kovetve: Ne lehessen mar itt gyanus cegekrol/szolgaltatasokrol tapasztalat utan kerdezni. Mert: 1. A kerdezo hulye hogy ilyennel foglalkozik egyaltalan. 2. Aki valaszol az is hulye mert mar tapasztalata is van.


Vagy ha esetleg megsem olyan nagy bun hogy valami irant erdeklodtem. Hogyan tudtam/kellett volna szerinted ezt megtenni? Erre annyira kivancsi lennek?


Vagy hogy miert olyan kirivo ugyan hogy ezt a kerdest feltettem?

2022. máj. 14. 10:22
 15/83 anonim ***** válasza:
38%

Bla bla bla. Nem vagy képes elfogadni az egyetlen értelmes választ: aki azt ajánlja, hogy kriptót tradelget neked, amivel te majd jól jársz, az le akar húzni. Pont. Nyávogjál ezen akármeddig is.

Olyan vagy, mint aki azt kérdezi, hogy mik a tapasztalatok Szörnyella jósnő jóslatairól vagy Tihanyi Tamás pénzenergia szolgáltatásáról dE CsAk aZOk írJAnAk aKiK vOLtaK nÁLa... lol.

2022. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/83 anonim ***** válasza:
28%

Kedves #15,

Úgy látom nem igazán értesz az egészhez, de azért nagy mellel vállalod a semmit sem nyújtó véleményed. Tipikusan az az ember vagy, aki csak azért jár fórumokra, hogy a saját megalapozatlan véleményével/értelmetlenségével traktálja a másikakat.

Nem mondtam róluk semmilyen véleményt egyelőre, de úgyhiszem több éves befektetői tapasztalattal meg tudom ítélni, hogy minek mi a realitása. A szerződésben is le volt írva; ha hasznot termelnek, annak a 20%-a az övék, ha nincs haszon, akkor 0%. Ilyen egyszerű, ennek a működésére én is kíváncsni leszek élőben, ami nyilván nem garantált, amíg nem tapasztalom meg. A kriptos befektetés alapvetően is kockázatos, nem ez fogja kiverni a biztosítékot.

Másik dolog, személyesen ismerem a cég alapítójának fiát, nem fejtem ki pont itt, hogy milyen vonalon keresztül, mert az túl személyes vonatkozású lenne. A lényeg, hogy személyesen ismerem, az ő nyereségi tapasztalataiból indulok ki, láttam a konkrét számokat is.

A sajátomról egyelőre nem tudok beszélni, de majd kiderül minden.

Annyi újdonság, hogy ügyfélszolgálatuk van, rendesen visszahívnak, stb., ez egy plusz pont.

2022. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 anonim ***** válasza:
78%
Hahaha. Ez így egy az egyben mehetne a modorosblogra, TÖBB ÉVES tapasztalatú befektetőkém :) Mondom, a verebeket a facebookon találod, nem itt. Sok sikert, és jó strómanokat kívánok! Ezt őszintén mondom, a hülyék pénzüktől való elválasztása az egyik legnemesebb ősi mesterség.
2022. máj. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/83 anonim ***** válasza:
19%
Mai napon megkaptam a hozzáférést a portfóliómhoz, teljesen valid. Az oldalukra vannak feltöltve AML-el kapcsolatban hosszas dokumentumok, felelősségnyilvánítás konrét adatokkal, stb. 1 hónap múlva majd megírom az eredményességgel kapcsolatos tapasztalataimat.
2022. máj. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 anonim ***** válasza:
74%

#18 Hadd tippeljek: egy ragyogó beszámolót fogunk hallani. Ha emelkedik a kriptópiac, akkor a te portfóliód még annál is nagyobbat fog menni, ha zuhan, akkor pedig attól függően hogy milyen a kamuzási stílusod, vagy sokkal kevesebbet veszítesz mint az átlag, vagy egyenesen nyersz, mert Kati néniék botjai úgy megshortolták neked a piacot!

Szerinted érdekel bárkit is, hogy egy scammer vagy shill milyen beszámolókat ír a "tapasztalatairól"?

2022. máj. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/83 anonim ***** válasza:
24%

Nem fogom bizonygatni, hogy különböző vagyok attól, aki kérdez,sem egyéb hasonlót. Aki úgy érzi, hogy hihet annak amit leírok és valóban a tapasztalatom, az jól teszi, mert semmi valótlant nem állítottam.

Aki nem hisz benne, ő pedig ne tegye. Nem fogom rábeszélni senkire.

Azt viszont be kell látnod, kedves előző, hogy a te nézőpontodból tekintve ha igazat írnék, azt se tudnád megkülönböztetni a kamutól.

Persze nem annyit írtam, hogy "trust me bro", mert csak és csak. Próbáltam levezetni ami történt.

Természetesen értem a kétségeidet, de nem feladatom eloszlatni őket, ahogy neked sem az, hogy meghazuttold amit mondok...

További szép napot mindenkinek! :)

2022. máj. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!