Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a tapasztalat a Samandriel-...

Mi a tapasztalat a Samandriel-Group Kft-vel kapcsolatban? Kriptopénz befektetésekkel foglalkozik, nagy nyereséggel kecsegtet.

Figyelt kérdés

Régebbi nevén Pölöskei Katalin Kft. volt a nevük.


Azt ígérik, hogy a befizetett pénzt kriptó pénzbe fektetik, és nagyon magas hozamot érnek el vele.


MNB pénzügyi tevékenységet végzők listáján nem találtam, ott csak mint biztosítási ügynökök szerepelnek.


És csupán kb 12-13 millós éves az árbevételük.


Honlapjuk üres jelen pillanatban:

[link]


Ügyfélportájuk:

[link]



#befektetés #bitcoin #kriptovaluta #samandrielgroup #samandriel-group
2022. máj. 6. 17:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 A kérdező kommentje:
2023. febr. 7. 23:06
 52/83 anonim válasza:
100%
Közeli ismerősöm abban az irodaházban dolgozott, ahol ezek is voltak. Nemrég csapták ki őket, mert egyre több mérges ügyfél járt be hozzájuk. Addig fajult, hogy a végére már felbéreltek egy céget akik kétajtós biztonsági őröket biztosítottak az ajtó elé. Na innentől kezdve el lehet dönteni, hogy megéri-e..
2023. ápr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 Levia Rose válasza:
Ez valóban így történhetett, mert az ügyfélszolgálatnak már egy másik címet adtak meg!! (1115 Sárbogárdi út 24.)
2023. máj. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim válasza:
91%
Csaló banda, korábbi köztörvényes bűnözőkkel!A csalást most azzal a kommunikációs "trükkel" próbálják leplezni, hogy egy kétes hírnevű ügyvéd és egy veretes csaló a lezárt "portfóliók" eredményét jogosan kérő ügyfelekkel a portfólió értékének 4-5 %-os hányadának kifizetését ígérik persze konkrét határidő nélkül, plusz ugye nem fizetnek egy huncut kanyit sem pont mint eddig. Ebben az a trükk, hogy jogi értelemben ez az egyezség fizetési hajlandóságnak tekinthető és nem utolsó sorban időhúzás. A coinbase-ra hivatkoznak ahol ők állítólag kereskednek, hogy valami okból azok nem utalnak az ügyfeleknek. Ha az ügyfél közvetlenül megkerdezi a coinbase-t akik nyilván nem tudnak semmit máris bukik a sztori. Sőt a közleményükben még jogi következményekkel fenyegetik azt aki a coinbase-hoz fordul. Ugyan nem tudni mi lehet az esetlegesen meginditott eljárásuk alapja ha csak az nem, hogy az átvert ügyfél az igazát merné keresni ami mint tudjuk sértettként nem igazán büntetendő. De mint mondják jön még kutyára teherautó....
2023. máj. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 anonim ***** válasza:
89%
Jó ezt olvasni, köszi! Megérdemlitek.
2023. jún. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim válasza:

Sziasztok!

Én szintén befektettem, egy magát a tulaj közvetlen rokonának valló ismerősöm tanácsára. Tudtam és ő is mondta hogy csak annyit ami nem kár ha elveszik, így némileg nyugodtabb vagyok az előzőeket olvasva is. Ennek ellenére persze nekem is jó lenne ha a januárban igényelt vagyonkivonásom megérkezne. A telefon központ az 5.-i hét elejére igért új ügyfélportál információt. Akinek vagy pozitív vagy negatív további értesülései vannak, esetleg lépéseket tenne írjon privátban, kíváncsi lennék bármire.

2023. jún. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 anonim ***** válasza:

"ő is mondta hogy csak annyit ami nem kár ha elveszik" -- ez rendes volt az ismerősödtől. Küldetés teljesítve: elveszett


"nekem is jó lenne ha a januárban igényelt vagyonkivonásom megérkezne" -- nekem meg jó lenne, ha a Jézuska hozna egy új kocsit


"írjon privátban, kíváncsi lennék bármire" -- csak vigyázz, nehogy írjon neked a tulaj egy másik közeli rokona, aki egy kisebb összegért cserébe tud az ügyeden segíteni...

2023. jún. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim válasza:
Sziasztok. Megjelent ugye ez az tőke garancia érvényesítés. Van aki élt vele? Aki igen annak van valami fejleménye? Esetleg tervez valaki feljelentést tenni vagy bármit lépni?
2023. jún. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim válasza:

Sziasztok

Egyáltalán kapott valaki bármi pénzt tőlük?

2023. aug. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 anonim ***** válasza:
0%

Igen, én a minap vettem ki a tőkét és 420.69% hozamot. A többit bent hagytam, hadd fialjon.

Akinek nem adják ki, annak gondolom veszteségben áll a portfóliója és nem akarnak rossz benyomást kelteni azzal hogy kevesebbet adnak ki, mint amennyit betettél. Gondját viselik a pénzednek helyetted is. Utólag meg fogod köszönni nekik hogy nem hagytak kiszállni bukóban.

2023. aug. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!