Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a tapasztalat a Samandriel-...

Mi a tapasztalat a Samandriel-Group Kft-vel kapcsolatban? Kriptopénz befektetésekkel foglalkozik, nagy nyereséggel kecsegtet.

Figyelt kérdés

Régebbi nevén Pölöskei Katalin Kft. volt a nevük.


Azt ígérik, hogy a befizetett pénzt kriptó pénzbe fektetik, és nagyon magas hozamot érnek el vele.


MNB pénzügyi tevékenységet végzők listáján nem találtam, ott csak mint biztosítási ügynökök szerepelnek.


És csupán kb 12-13 millós éves az árbevételük.


Honlapjuk üres jelen pillanatban:

[link]


Ügyfélportájuk:

[link]



#befektetés #bitcoin #kriptovaluta #samandrielgroup #samandriel-group
2022. máj. 6. 17:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 anonim ***** válasza:
38%

Meggondoltam magam, mert úgyis el fogom felejteni 1 hónap múlva. Az első napi növekmény 1,86%. Átlagos értékek 1,2-3,4% között mozognak (kiemelkedő napokon sokszorosa is lehet, az 1,2% mindig megvan).

Az 1,86% saját adat, a többit ismerős portfóliójából szedtem ki.

Teszem hozzá, ha csak 1,86%-ot veszünk napi növekménynek, kamatos kamattal az is nagyon jó...

2022. máj. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/83 anonim ***** válasza:
100%
Fú, az tényleg nagyon jó! Napi 1.86% kamatos kamattal évi 83433%, két év alatt 69611412%, magyarán ha csak 1500 forintot befektettél, két év múlva már egy milliárdost tisztelhetünk benned! Megfogtad az isten lábát Kati nénivel.
2022. máj. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 anonim ***** válasza:

Ha igazad lesz, küldj majd egy USDT címet és szívesen adok belőle... ;)

És ezt vedd is komolyan... :)

Egyébként pontatlan vagy, csak 868,43 millió lenne, 1500 Ft-al (az összeg azért is vérzik, mert a szerződés keretet szab a trade nagyságának (36 hónap/ 1 millió USD))

2022. máj. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/83 anonim ***** válasza:
38%
Hozzá kell tennem, akik 2013-ban Bitcoinba vásárolták magukat, ők se hitték volna, hogy több 100ezerszer annyit ér majd az a pénz. Nyilván össze se akarom hasonlítani a kettőt, de nem tegyünk úgy mintha nem lenne lehetséges.
2022. máj. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/83 anonim ***** válasza:
71%
Látom szépen kimoderáltattad az előző kommentemet. Érdekes, hogy mennyire a szívén viseled a Samandriel Group Kft "hírnevét". Talán mégsem egy ártatlan kérdéssel és önzetlen elfogulatlan élménybeszámolóval állunk szemben? Haha
2022. máj. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/83 A kérdező kommentje:

15: "Olyan vagy, mint aki azt kérdezi, hogy mik a tapasztalatok Szörnyella jósnő jóslatairól vagy Tihanyi Tamás pénzenergia szolgáltatásáról"


Ezek szerint a kripto piac es a penzenergia kuldes kozott nem erzel semmi kulonbseget? :D


Nem keves kripto van ami az elmult nehany ev szazad centekbol szaz-ezer dollaros arra kuszott (vagy forditva :) ). Ertem en hogy szerencse es joslasi kepesseg kell egy ilyet kifogni. De nem lehetetlen elviekben.


Nemreg evek ota eloszor vettem 2 sorsjegyet... 4kFt volt a ketto. Meg is lepodtem az aran. Egy perc elatt (amig lekapartam) elbuktam az egeszet. Tisztaban voltam hogy ez egy eshetoseg, megis vettem. Es elfogadtam a buktat.


Ha ugyanezt az osszeget kriptoba raktam volna ott is vagy elbukom vsgy akar 100 millios nyereseg is lehet belole. Vagy a ketto kozott barmi.. Es ezzel is tisztaban vagyok.


Hagy legyen mar az a joga barkinek hogy amiben lat raciot es a kockazat is szamara elviselheto azt tehesse anelkul, hogy lehulyezed.


Ezel szerint neked hulye aki lottozik, kaparos sorsegyet vesz vagy filleres kriptot vesz par(tiz)ezer Ft-ert... es bizik abban, hata lesz "nyer" 10-50-100 milliot.


Lehet atsiklottal valami felett... Senki nem mondta azt, hogy Kati neni Kft-jenek garantalt az evi 10000% hozama. Igen mindenki tisztaban van vele hogy a befektettt penz eluszhat (erre amugy ok is felhivjal tobbszor a figyelmet)....Meg az is lehet hogy a kripto ugylet-parok "okos" osszeparositasaval csak megfejik idovel az ugyfelek penzet... vagy siman elmegy Ponzi sema fele az egesz.


Apropo Ponzi sema... az sem rossz :) Csak az elejen kell kiszalni :D

2022. máj. 17. 16:33
 27/83 anonim ***** válasza:
100%

26 Ne mossuk össze a kriptós befektetéseket a "a Kati néni nevére írt cég állítólag megforgatja a pénzem kriptóban" jellegű befektetésekkel. Az még a legutolsó ponzi shitcoinnál is két kategóriával lejjebbi, totális technikai és pénzügyi analfabétákat célzó dolog.

Nekem aztán nem kell a kriptóról magyaráznod, a '17-es bullrun óta könyékig vagyok benne, ebből tervezek nyugdíjba menni lehetőleg 40 éves korom előtt. A Kati nénit futtató akárkik pedig majd az "ismerősöd" pénzéből :)

2022. máj. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/83 anonim ***** válasza:
38%

"A válasz provokatív, a válaszadó csak veszekedni akar" címszó alatt jelentettem. Ami nincs is messze a valóságtól...

Továábra sem kötelező semmit se elhinni, de csak azért felesleges írni, hogy írásban névtelenül megmutasd, te vagy a faszagyerek.

Remélem mindenki tisztában van a kripto kockázataival, annak fényében teszi amit tesz. Ami ide helyeztem, úgy voltam vele, hogy legfeljebb elveszítem. Eléggé körbejártam őket, mielőtt bármi lett volna, az alapján az emberben lévő kukacon kívül semmit se találtam. Se utána, se most. Ha így lenne, hidd el az első lennék aki az ellen harcol, hogy valaki pénzt jutasson a közelükbe. De semmi okom nincs erre egyelőre.

Remélem sikerül nyugdíjba menned belőle amikor tervezed, és kívánom hogy mindenkinek sikerüljön amit kitűzött...

Csak könyörgöm, ne legyünk már ennyire savanyúak és sótlanok...! (főleg ha semmi infonk sincs az adott dologgal kapcsolatban - mégha kriptos vagy te is, akkor is be kell látnod, hogy nem feltétlenül kamu minden. Igen, túl sok minden az, de na...)

2022. máj. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/83 anonim ***** válasza:
38%
A bankokat is ugyanúgy szapulhatnánk, ők is rohadt sokkal húzzák le az embereket. Csak azért mert az OTP-t mindenki ismeri Mo-n, nem lesz még sokkal hitelesebb.
2022. máj. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 anonim ***** válasza:
100%

"Remélem mindenki tisztában van a kripto kockázataival, annak fényében teszi amit tesz."


A kriptó kockázatainak továbbra sincs semmi köze a Pölöskei Katalin kft-be való fektetés kockázataihoz, akárhányszor próbálod összemosni ezt a két dolgot a kérdező és válaszoló accountjaidról.

Érdekes amúgy, hogy a kérdező a nyitóposztjában azt állítja, hogy a Samandriel Group jogosulatlan betétgyűjtést végez, üres a honlapja, nincs árbevétele, mesés hozamot ígér, majd a legfurcsább módokon utasítja vissza a "nyilván lehúzás lol" válaszokat, és generál vitát a témáról.

Talán arról lenne szó, hogy Pölöskei Katalin nevére dobjon ki valami sötét bizniszeléssel kapcsolatos, inkriminálónak tűnő diskurzust a Google? Adj már legalább valami forrást légyszi, hogy a Samandriel Group egyáltalán csinálja-e azt, amit állítasz! Elvileg itt röpködnek a megkeresések, szerződések, felelősségnyilvánítási doksik, portfólió képernyők, stb. Valamit csak össze tudsz fotosoppolni :)

2022. máj. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!