Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a tapasztalat a Samandriel-...

Mi a tapasztalat a Samandriel-Group Kft-vel kapcsolatban? Kriptopénz befektetésekkel foglalkozik, nagy nyereséggel kecsegtet.

Figyelt kérdés

Régebbi nevén Pölöskei Katalin Kft. volt a nevük.


Azt ígérik, hogy a befizetett pénzt kriptó pénzbe fektetik, és nagyon magas hozamot érnek el vele.


MNB pénzügyi tevékenységet végzők listáján nem találtam, ott csak mint biztosítási ügynökök szerepelnek.


És csupán kb 12-13 millós éves az árbevételük.


Honlapjuk üres jelen pillanatban:

[link]


Ügyfélportájuk:

[link]



#befektetés #bitcoin #kriptovaluta #samandrielgroup #samandriel-group
2022. máj. 6. 17:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/83 anonim válasza:
Kis színes érdekesség. A többszörösen elítélt, a Samandriel miatt jelenleg is eljárás alatt álló T. Pál annak a szintén elítélt bűnöző T. Csabának a testvére, akit tegnap engedtek ki a börtönből köztársasági elnöki kegyelemmel.
nov. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/83 A kérdező kommentje:
#81: Akkor itt sem lesz probléma. Kiderül majd hogy tévesen tartóztatták le őket. És pár hónap múlva újra várják a befektetni vágyókat :D :D :D Vagy majd később elnöki kegyelemmel.
nov. 20. 17:06
 83/83 A kérdező kommentje:

[link]


"Nem biztos" hogy a cégről van szó, de az URL-ben és a tag-ben az van :D :D



Szerencsére én lebeszéltem még a kérdés feltevésekor az ismerősöm a gyümölcsöző befektetésről.


De akinek sajnos aktuális, ezt nézze meg mindenképp:

[link]

dec. 8. 20:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!