Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a tapasztalat a Samandriel-...

Mi a tapasztalat a Samandriel-Group Kft-vel kapcsolatban? Kriptopénz befektetésekkel foglalkozik, nagy nyereséggel kecsegtet.

Figyelt kérdés

Régebbi nevén Pölöskei Katalin Kft. volt a nevük.


Azt ígérik, hogy a befizetett pénzt kriptó pénzbe fektetik, és nagyon magas hozamot érnek el vele.


MNB pénzügyi tevékenységet végzők listáján nem találtam, ott csak mint biztosítási ügynökök szerepelnek.


És csupán kb 12-13 millós éves az árbevételük.


Honlapjuk üres jelen pillanatban:

[link]


Ügyfélportájuk:

[link]



#befektetés #bitcoin #kriptovaluta #samandrielgroup #samandriel-group
2022. máj. 6. 17:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 A kérdező kommentje:

Koszi :)

Igen ez mar sejtheto volt hogy ez tortenik. Remelem okulaskent az itteni sztorikbol sokan elgondolkodnak.


Meg egy lehet erdekes...


Az papiron kimutatott haszon utan ugyan be is hajtjak (valos penzben persze) a jutalalekot? Akar polgari peres uton?


Mert mar csak az lenne a sztoriban a szep, hogy a kifizetetlen "nyereseg" utan is beszedjek az oket megilleto jutalekokat. :D


Mindjart meg is nezem a szerzodes tervezetben amit ismerosnek kuldtek... :D

2022. aug. 15. 19:58
 42/83 Anonymus71 válasza:
A Samandriel-Group Kft. csalás !!! Nem adnak vissza semmilyen befizetett összeget!!! Csak hitegetnek!!! Miután megkötöd az üzletet csak a kapcsolattartón keresztül lehet beszélgetni, aki a lemezre felvett szöveget adja le..... Emailekre csak a blabla szöveget küldik, hogy a piaci helyzetre való tekintettel......
2022. okt. 7. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 A kérdező kommentje:

En az MNB-nek bejelentettem...


Es hat tenyleg azt a valaszt adtak, mint amit szerzodesben irnak is.


A kriptovalutaban vegzett tevekenyseget nem ellenorzi felugyelet itthon.


Szoval fel vannak ezek keszulve hogy ne lehessen seggbe rugni oket.

2022. okt. 7. 09:54
 44/83 anonim ***** válasza:

Kedves károsultak és elégedett/elégedetlen befektetők! Azt eláruljátok, hogy hogyan kerültetek kapcsolatba ezzel a "céggel", és mikor? Honnan hallottatok róla először, kivel beszéltetek és milyen médiumon keresztül? Helyileg hol írtátok alá a szerződést? Milyen módon juttattátok el hozzájuk a pénzeteket?

Annyira furcsa, hogy keringenek ezek a sztorik itt is és redditen is, életszerű konkrétumok nélkül, de meglepő jólértesültséggel (dőzsölő rokonok, asztalt verő ügyfél elől menekülés stb). Redditen egyposztos felhasználók bármilyen érdemi Samandrielen kívüli aktivitással, stb.

Tényleg kíváncsi vagyok, hogy ha ez nem csak egy unatkozó hülyegyerek kitalációja szőröstül-bőröstül, akkor mik a konkrét részletek. Hol és hogyan vadászik a Samandrieles néni?

2022. okt. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 anonim ***** válasza:
Szakadok :) akkor adj már egy linket a zúgolódó Samandriel-károsultak bizonyára létező facebook csoportjához hadd segítsek. Apukám a NATO-ban konyhás, talán tud intézni egy légicsapást a Kati nénihez.
2022. okt. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 anonim ***** válasza:

Kedves Mindenki!

Én pár hete kértem ki a Samandrieltől egy kisebb-nagyobb összeget (800 USDT), amelyet a mai napon teljesítettek is. Az itt és más fórumokon olvasható negatív vélemények engem is kisebb kétségbe löktek, de a saját tapasztalatom alapján működőképesek és személy szerint ajánlani tudnám őket. Hosszasan leveleztem az ügyvezetővel is, aki arról tájékoztatott, hogy részletteljesítéseket folyamatosan végeznek, csak ez tovább tart mint a megszokott. Senkit sem szeretnék befolyásolni, én csak a saját tapasztalatomat írom le, ami pozitív. A betett tőkémhez képest ez kb egy 38-40%-os hasznot (többletet) jelent, ami egy normál befektetés esetében is kiemelkedő.

A tranzakciós azonosítót bemásolom ide, nem tudom kattintható marad-e:

[link]

2022. okt. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 A kérdező kommentje:
Akkor a 9000% tol ez jo messze van? Mennyi ido alatt jott ossze az altalad leirt hozam? Mennyi ido mulva vetted ki?
2022. okt. 25. 22:31
 48/83 anonim ***** válasza:

Nem vagyok sem rokon se csókos, se semmi egyéb. Gondoltam leírom a saját tapasztalatomat, ami nyilván a többiekét nem másítja meg.

Sajnálom, hogy egyesek nem kapták meg a kért összeget, lehet kisebb résztételekkel is érdemes megpróbálkozni. 😊

2022. okt. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 anonim ***** válasza:

A kérdező kérdésére válaszolva, amit az enyém után írt:

A 40% körüli érték nem az egész haszonra vonatkozott, hanem erre a konkrét tételre. A portálon nekem is nagyobb összeg van feltüntetve, de kb az 1/8-át sem kértem ki.

Kérném, hogy ne mások tapasztalatait próbáljuk megmásítani vagy fúrni, mert mi kisebb sikerrel jártunk. Sajnálom akinek nem sikerült, de ettől függetlenül biztosan vannak, akik sikerrel jártak.

2022. okt. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 anonim válasza:
45%
Én eddig 600 e Ft pluszban vagyok, ha valakit érdekelne.
2023. febr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!