Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a tapasztalat a Samandriel-...

Mi a tapasztalat a Samandriel-Group Kft-vel kapcsolatban? Kriptopénz befektetésekkel foglalkozik, nagy nyereséggel kecsegtet.

Figyelt kérdés

Régebbi nevén Pölöskei Katalin Kft. volt a nevük.


Azt ígérik, hogy a befizetett pénzt kriptó pénzbe fektetik, és nagyon magas hozamot érnek el vele.


MNB pénzügyi tevékenységet végzők listáján nem találtam, ott csak mint biztosítási ügynökök szerepelnek.


És csupán kb 12-13 millós éves az árbevételük.


Honlapjuk üres jelen pillanatban:

[link]


Ügyfélportájuk:

[link]



#befektetés #bitcoin #kriptovaluta #samandrielgroup #samandriel-group
2022. máj. 6. 17:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:

Ja amúgy azt is mondták, hogy augusztus végén Pölöskei Katalin egy hosszabb világ körüli útra indul, úgyhogy a többi pénzemhez 1-2 évig nem fogok tudni hozzájutni mert kell az aláírása hozzá, és nem lesz elérhető. De ez engem szerencsére most nem érint, nem lesz szükségem pénzre egy jó ideig.

Akinek sürgős és pluszban áll, az gyorsan vegye még ki mert augusztus végéig már nincs sok idő, és az utolsó napokban már gondolom ő se ezzel akar foglalkozni.

2023. aug. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 anonim ***** válasza:
Hagyjatok a privát üzenetekkel. Nem lehettek ennyire hülyék, hogy ezt is elhittétek.
2023. aug. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 anonim válasza:

Hi,

amit a 60-as ír az baromság.

Több ezer ügyfélről beszéltek, ezek jól megszedték magukat. A világkörüli út az nem is hülyeség. Úgy nehéz megfogni valakit, ha körbe körbe jár.

Egyébként mi egy birka társaság vagyunk. Jól átvernek és csak nyafogunk egymás között.

Megnézte valaki kik most a cég tulajdonosai?

2023. aug. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 A kérdező kommentje:

Ha jól látom az Opten adatbázisban, jelenleg két jözjegyzöi végrehajtás van folyamatban és egy NAV-os. (Meg még jó sok ami már befejeződött)


Illetve nem látszik hogy adtak-e be beszámolót a 2022-es évről. Amit ugye május végéig kellett volna.

2023. aug. 15. 12:29
 65/83 h_f_eri44 válasza:
4%

Sziasztok!

Kivételesen pozitív hozzászóló lennék!

Azt gondolom most megtört a jég, én is, édesanyám is és még másik 8 barátom akit én vittem oda megkapta a felajánlott, általunk meg megigényelt tőkét meg arra 30% kamatot! Nem sok ugyan, jobb lenne mint, a teljes portfólió, hiszen mindenki arra vágyik, de szerintem az csak egy álom. Én és akiket oda vittem elégedettek, hogy nem bukták el a pénzüket, és ha minimálisan is de 1,5 év alatt 30%-ot kamatozott!

Szerintem azzal, ha a rendőrségre mentek hosszú éves procedúrát kezdetek el, s ha tudnának is többet fizetni csak megakadályoznánk, hiszen vélhetően mindent zárolnának náluk.

2023. aug. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 anonim ***** válasza:
Nagyon vicces fiú vagy, ferikém!
2023. aug. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 anonim válasza:

Sziasztok,

most hívtam az ügyfélszolgálatot, már nem elérhető :) :) :)

2023. aug. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 Levia Rose válasza:

Egy debreceni székhelyű követeléskezelő cég már foglalkozik a károsultak bejelentéseivel: LAW WALKER Zrt. Debrecen, Simonffy u.2/b. 4025

Soltész Olivér(kredit kontroller) az, aki fogadja a károsultak bejelentéseit.06/30 999-53-77

2023. szept. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 Levia Rose válasza:

Kiegészítés:

e-mail: samandrielkarosultjai@lawwalker.hu

2023. szept. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 anonim ***** válasza:
A palimadarak@protonmail.com-ra is érdemes írni. Ők nem csak Salamandrieles károsultakkal foglalkoznak, hanem egyéb csalások áldozataival is.
2023. szept. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!