Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Más is agyal és aggódik azon...

Más is agyal és aggódik azon van egy csomó kiadása rezsi meg hitel és az ember próbálja normálisan fizetni és ezért el megy az élet kedve is ????

Figyelt kérdés
2023. aug. 9. 09:09
 11/98 anonim ***** válasza:
68%
Én nem.
2023. aug. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/98 anonim ***** válasza:
34%
Én nem vagyok nyomorult szerencsére.
2023. aug. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/98 anonim ***** válasza:
31%

#12

De annál gonoszabb, az igen.

2023. aug. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/98 A kérdező kommentje:
12: Ez nem a nyomorultságról szól, ez egy rabszolga rendszer így lett ki találva, létre hozva. Ez egy nagyon gonosz meg jegyzés volt. Egyébként ne is legyél az! Nekem a jó fizetés 500-600 K . Szerintem nem nagy el várás
2023. aug. 9. 11:43
 15/98 anonim ***** válasza:
100%

Nettó vagy bruttó? Mert bruttóban nem valami sok az 500, egy SSC-ben is meg lehet ennyit keresni.

Nettóban már kicsit nehezebb, de megfelelő tudással nem lehetetlen.


IT világban meg kifejezetten kevésnek mondható, mert még egy zölfülű junior fejlesztő is bruttó 700-800-as fizetéssel indul, seniorként meg határ szinte a csillagos ég. Én pl. 7 év tapasztalattal nettó 1,1 milliónál vagyok.

2023. aug. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/98 A kérdező kommentje:
Nettóban gondoltam. Valami IT tanfolyamon szívessen részt vennék de eléggé drágák a tanfolyamok, hiába havonta törlesztésű is lehetne a finanszírozás , a hitel miatt ez nem lehet sajna.
2023. aug. 9. 12:13
 17/98 A kérdező kommentje:
Az itteni kormányt nem az érdekli hogy az állampolgár jól keressen, hanem hogy az ő zsebük tele legyen.
2023. aug. 9. 12:14
 18/98 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem a jó fizetés 500-600 K "


Ez reális álvárás, ha valamilyen piacképes keresett tudásod van, amit nem tud nyújtani bármilyen betanított csimpánz, vagy utcáról berántott fogatlan tróger.


Ez a világon mindenhol így volt, hogy alacsony hozzáadott értékű munkáért alacsony bér járt, amiből nem lehetett túl jól megélni. Külföldön sincs kolbászból a kerítés. Nyugati jóléti országokban is vannak szűkölködők.

2023. aug. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/98 A kérdező kommentje:
18: Az alacsony értékű munkáért is a tisztességes fizetés kéne ! Kint sincs kolbászból a kerítés és keményen meg kell dolgozni a bérért! De! Nem mindegy hogy itthon 200 nettó fizetésért vagy kint, a háromszorosáért ugyanazért az értékű munkáét!! Az is igaz hogy piac képes szakképesítés szükségeltetik a jobb bérért , ezzel tisztában vagyok de ettől függetlenül normális fizetést kéne itthon biztosítani!
2023. aug. 9. 12:19
 20/98 A kérdező kommentje:
Itt az egész munkadó rendszer ami zajlik ebben az országban katasztrófa! Már az nagy dolog ha bejelentenek ha meg már többet kapsz mint nettó 200 már a munkadó veri a répáját hogy de jó neked hogy ennyit ad…….
2023. aug. 9. 12:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!