Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Más is agyal és aggódik azon...

Más is agyal és aggódik azon van egy csomó kiadása rezsi meg hitel és az ember próbálja normálisan fizetni és ezért el megy az élet kedve is ????

Figyelt kérdés
2023. aug. 9. 09:09
 71/98 A kérdező kommentje:
70: Teljesen igazad van. Nagyon sajnálom hogy a feleséged meddő :( Idővel persze úgy is meg unom ezt az állapotot és váltok ha ez a hazám váltásába is kerül. Ez a rendszer régen is így volt és most is. Alanyi jogon nem is várnám el hogy járjon, hál isten ezek meg vannak, én a kormány részéről csak a normális bér rendszert várnám el , mèg azt se mondom hogy zárkózunk fel az Unióshoz pedig már lassan ott kéne tartanunk vagy tartani .
2023. aug. 9. 21:04
 72/98 anonim ***** válasza:
100%

51# Neked hót sicher hogy nincs és nem is volt kocsid sohasem.

Foggalmad sincs mennyi egy autó fenntartása.

Amúgy manapság már nem luxus autót tartani ha kell.

2023. aug. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/98 anonim ***** válasza:
100%
56# Te soha a büdös életben nem jártál nyugaton, se semmilyen külhonon. Fogalmad sincs róla hogy pl németországban egy szimpla bevándorlónak is ki van nyalva a valaga. Heti szinten kapnak főzéshez alapanyagot, tésztát, szószokat, tartós tejet stb, plussz zsebpénzt, természetesen ingyen szálláson ami konkrétan egy garzon, de legalább privát azoké pl egy családot így helyeznek el.
2023. aug. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/98 anonim ***** válasza:
53%

#72 Nem talált, ugyanis 20 éve van kocsim, most épp egy 3 éves városi benzines.

De áruld már el nagyokos, mégis szerinted mennyi egy autó fenttartása?!

2023. aug. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/98 A kérdező kommentje:
74:Ha nem prémium kocsid van , hanem egy kis Suzuki akkor nem drága a fenntartása , nekem volt és tudom !!! De ha szerinted ha ez nem így van hanem az ilyen jellegű kocsi fenntartása is luxus akkor ismételten a rendszerrel van a probléma . Ebben az országban minden luxus ????
2023. aug. 10. 09:29
 76/98 anonim ***** válasza:
53%

#75 Én egy kis városi autóra írtam a 70 ezres költséget. Ugyanis nem csak a benzint kell fizetni. Kötelező, adó, szervizek, parkolás, mosás, műszaki vizsga, stb. Tudom, mert nekem is egy Swiftem volt, most meg egy Corsa. Egyik se nagy prémium kocsi, mégis kb ennyibe van havonta.


Márpedig 70 ezret kocsira költeni egy 200 ezres fizetésből igenis luxus!

2023. aug. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/98 A kérdező kommentje:
76: Luxus igen, de a hanyatló nyugaton rosszabb……. Ezért kéne tisztes fizetés hogy a kis ember is éljen normálisan !!!!
2023. aug. 10. 10:05
 78/98 anonim ***** válasza:
53%
pusztuljál már el ezzel a kreténséggel, hát komolyan nem hiszem el, hogy valaki ennyire debil legyen
2023. aug. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/98 anonim ***** válasza:

Itt az ideje egy kiterjedt rabszolgafelkelésnek!

Maximálisan támogatom!

2023. aug. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/98 A kérdező kommentje:
78: Nálad debilebb nem lehetek !
2023. aug. 10. 10:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!