Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Más is agyal és aggódik azon...

Más is agyal és aggódik azon van egy csomó kiadása rezsi meg hitel és az ember próbálja normálisan fizetni és ezért el megy az élet kedve is ????

Figyelt kérdés
2023. aug. 9. 09:09
 81/98 anonim ***** válasza:
100%

Tudom le leszek pontozva, mert nem a nagy magyar "dogozzágyárba" stílust fogom követni.


Szerintem tanulj. Komolyan. Tanulj, és fejlődj. Szerezz képességeket, nyiss egy kis vállalkozást, csinálj valamit szívvel és lélekkel. Énekelj. Fess, rajzolj. Csinálj szobrot. Versenybringázz. Fuss, indulj versenyeket. Öleld, és csókold a szerelmed, a gyermeked. Nincs az a hányaveti, undorító, mocskos tartozás, ami ezt a hatalmas erőt kibírná. Előbb, vagy utóbb, de elmegy.

2023. aug. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/98 A kérdező kommentje:
81: Köszönöm a biztatásod , a kérdés ki írása óta erre vártam.
2023. aug. 14. 08:27
 83/98 anonim ***** válasza:

81-es vagyok, örülök, ha megvagy elégedve a válaszommal.

Én sem vagyok már gyermek. Devizahitel, az a jó szaftos. Több millió. Még mindig. Sosem szabad feladni. Amúgy pedig, a legszebb dolgok az életben, mind ingyen vannak.

2023. aug. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/98 A kérdező kommentje:
83: Fuu! Az nem jó! De a pozitív hozzá állás sokat segít hogy el tűrjük ezt a szarságot! Ez így van ahogy írod azok ingyen vannak ! Meg lehet kérdezni hány millió?
2023. aug. 14. 08:38
 85/98 anonim ***** válasza:
100%

81-es vagyok.


Ne haragudj, de nem. Erről itt nem beszélek. Esetleg privátban megírhatom.

2023. aug. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/98 anonim ***** válasza:

A rezsin és a hitelen nem aggódok és agyalok. Kis lakás így a rezsinövekedés nem túl sok, néha bosszankodok csak, hogy megint emelik a közösköltséget. Hitel ok, annyi van, amennyi racionálisan nem túl sok.

Inkább azon bosszankodok, hogy messze átlag feletti pénzt keresve nem tudok előre jutni, mert úgy elszállt az építőipari árazás, most meg már minden más is.

2023. aug. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/98 anonim ***** válasza:

#86 Hagyd, ez egy ilyen ország. Én havi 1 millió fölötti nettóval is már rég letettem a saját házról, mert esélytelen, marad a lakás.

Ebben az országban csak annak jár ház, aki a Fidesz parancsára legyárt legalább 3 kölyköt. Ha önhibádon kívül nem lehet gyereked, akkor neked kuss a neved.

2023. aug. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/98 anonim ***** válasza:

#87: Hát én meg úgy vagyok vele, hogy bruttó 1M jelenleg, telek megvan, lakás megvan, hitel megvan, még a csok-ot le tudtam volna gyűrni, de úgy kitömték az építőipart, aztán engedték rá a 400 ft-os eur-t és az inflációt a piacra, hogy elszálltak az esélyek. Legalábbis rövid távon. Egyik nap úgy vagyok vele, hogy eladom mindkettőt aztán irány valahova máshova, másik nap meg hogy ki kell tartani, lehet csinálni az előkészületeket, csak alakul majd a helyzet, de hát ki tudja...


#86

2023. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/98 A kérdező kommentje:
Ezek a családtámogatási formák , egyik kézzel adunk , másik kézzel vissza veszünk dolog jut eszembe mindig. A gyerekgyártást nagyon támogatja a kormány. De miért is? Fogyóban a Magyar?
2023. aug. 14. 15:07
 90/98 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyre tobben mennek kulfoldre, en meg maradok par evet, meglatjuk mi lesz a kovetkezo valasztaskor, ha nem ugy alakul akkor megyek en is.
2023. aug. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!