Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Más is agyal és aggódik azon...

Más is agyal és aggódik azon van egy csomó kiadása rezsi meg hitel és az ember próbálja normálisan fizetni és ezért el megy az élet kedve is ????

Figyelt kérdés
2023. aug. 9. 09:09
 21/98 anonim ***** válasza:

#13 a nyomorult szó használata gonoszság? Az egy magyar szó, ami a szélsőségesen nélkülöző embert jelenti. Nyomorba süllyedt -> nyomorult.


Vagy nálad a píszí tagadása a gonoszság, mert akkor szívesen leszek gonosz. Amúgy milyen szót fogsz használni ha a “gonosz” már nem lesz píszí? Mindig kitalálsz majd valami újat, hagyod hogy a píszí irányelvek kergessenek a nyelvhasználatban?

2023. aug. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/98 anonim ***** válasza:
100%

"De! Nem mindegy hogy itthon 200 nettó fizetésért vagy kint, a háromszorosáért ugyanazért az értékű munkáét!!"


Csak azt a tényt hallgatod el, hogy a lakhatás is háromszor annyi.

2023. aug. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/98 A kérdező kommentje:
21: Attól függ hogyan értelmezed és milyen helyzetre. Nálam vannak nyomorultabbak még se használok ilyen jelzőt ..22: A lakhatás kint drága ez tény de valami miatt még is nagyon sok honfitársunk kint van , akkor miért is mennek ki? A háromszor annyi a lakhatás mint a bér akkor ugyan ott vannak mint ha itthon lennének nem?? Akkor mégis miért is mennek ki ??
2023. aug. 9. 12:38
 24/98 anonim ***** válasza:
57%

Nyilván nem mondhatja azt az otthoniaknak, hogy kiment szerencsét próbálni, aztán ugyan olyan trógerként él kint mint itthon. Ez természetesen azokra vonatkozik, akik itthon is szűkölködnének.


Te tényleg elhiszed azt a mesét, hogy ott az alja betanított melós is dőzsöl? Nölj már fel egy kicsit és nézz ki a valóságba.

2023. aug. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/98 A kérdező kommentje:
24: Nem hiszek a meséknek ! Hidd el eléggé a valóságba vagyok… És nem is írtam egyetlen egyszer se hogy na majd én ki megyek külföldre, csak az ismerőseim tapasztalatai alapján mondtam véleményt. Engem az zavar hogy ott kint a betaníttot munkás is többet ér mint itthon!!
2023. aug. 9. 12:49
 26/98 anonim ***** válasza:
100%

24# nem nekem szól a kérdésed, de nem hiszem, hanem tudom, ha nem is dőzsöl, de nem éhbérért dolgozik, hanem mondjuk telik neki ezeken kívül is olyan dolgokra amire ritkábban de sokat ki kell fizetni.

Pl fogorvos, egy új bicikli, egy lakáskarbantartás, ilyesmik.

2023. aug. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/98 A kérdező kommentje:
Nem csak dőzsölésről szól a kinti munkás élet hanem a meg becsülés is számít!
2023. aug. 9. 12:51
 28/98 A kérdező kommentje:
26: Pontosan erre akartam ki lyukadni. Itt csak úgy telik ezekre hogy hitelt vesz fel az ember pedig nem luxus dolgok…
2023. aug. 9. 12:54
 29/98 anonim ***** válasza:
57%

Akkor miért nem mész oda és tapasztalod meg magad?


Mehetsz az afgán bevándorlók mellé a hentesüzembe heti 6 napot 12 órába csontozni, aztán majd rájössz te is milyen nagy ott a jólét meg a megbecsülés.

2023. aug. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/98 anonim ***** válasza:
52%

Tessék hallgasd meg megboldogult Zvolenszki Zoli, isten nyugosztalja, számtalan gondolatát és tapasztalatát, arról a nagy jóléti nyugati melóslétről.

https://www.youtube.com/results?search_query=zvolenszki+munka

2023. aug. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!