Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Más is agyal és aggódik azon...

Más is agyal és aggódik azon van egy csomó kiadása rezsi meg hitel és az ember próbálja normálisan fizetni és ezért el megy az élet kedve is ????

Figyelt kérdés
2023. aug. 9. 09:09
 31/98 anonim ***** válasza:
63%
#19: Ennyi a tudomány? Több fizetést kéne adni mindenkinek és akkor megoldódna minden? Ennyire egyszerű lenne?
2023. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/98 anonim ***** válasza:
26%
Nyilván a kérdezőnek pont annyira nincs semmi fogalma a közgazdaságról, mint ahogy nincs fogalma arról sem, hogy hogy él nyugaton a melós. Csak messziről jött emberektől hallott ezt azt, aztán teljesen beleélte magát hogy az úgy igaz. Én is voltam ilyen fiatalon.
2023. aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/98 A kérdező kommentje:
31: Írd le a te tudományodat! Mit kéne csinálni hogy meg oldódjon a bér probléma ?? Gondolom te tudod a megfelelő megoldást erre .. 32: Igazad van semmi fogalmam nincs semmiről.. Minden rossz ezen a hanyatló nyugaton .
2023. aug. 9. 13:20
 34/98 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, konkrétan semmit nem tudok rólad, a helyzetedről, stb...


De feltételezem hogy nincs olyan képesítésed, amivel jól fizető munkát tudnál megcsípni Magyarországon. Akkor akár kezdhetnéd azzal hogy megpróbálsz ilyet szerezni. Nos?

2023. aug. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/98 A kérdező kommentje:
34: Ezt nem is vitatom és igazad van. Én csak az alacsony munka értékű bérezést írtam hogy lehetne tisztességesebb fizetésért is csinálni!
2023. aug. 9. 13:26
 36/98 anonim ***** válasza:
100%

Akkor te lehetsz ennek a mozgalomnak a vezére.

Alapíts egy vállalkozást, ahol "tisztességes fizetésért"(jelentsen ez bármit is számodra) dolgoztatod az alkalmazottaidat. Ha bevált és működik, akkor terjesztheted ezt a modellt az egész világon.

2023. aug. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/98 anonim ***** válasza:
100%

"Valami IT tanfolyamon szívessen részt vennék de eléggé drágák a tanfolyamok"

Nem az ilyen bootcamp tanfolyamokat kell nézni.

Ha az IT érdekel, első és legfontosabb a normális angoltudás, anélkül bele se kezdj semmibe. Utána viszont már önszorgalommal és pár Udemy kurzussal (pár tíz dollárért) is fel lehet szedni egy alap tudást, amit aztán bővíthetsz.


"Nem mindegy hogy itthon 200 nettó fizetésért vagy kint, a háromszorosáért ugyanazért az értékű munkáét"

Igen ám, de kint drágább az élet is! A lakhatás pl SOKKAL drágább, de a közlekedés, a szolgáltatások és valamelyest az élelmiszer is drágább. Ugyanazért a melóért az ottani pénzből nem jössz ki jobban, mint otthon az itteniből.


"Már az nagy dolog ha bejelentenek"

Ja, hát az ilyen trágya cégnél nem szabad dolgozni. Azért csinálják a szürke vagy feketefoglalkoztatást, mert mindig van olyan marha, aki így is dolgozik nekik.

2023. aug. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/98 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy inkább azon kéne agyalnod, hogy hogyan tudnál Te több pénzt keresni, mint azon, hogy milyen csudajó lenne, ha csak úgy a semmiért mások több pénzt tolnának a segged alá? Csak egy ötlet.
2023. aug. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/98 A kérdező kommentje:
36: Lehetnék én az Alacsony munka értű munkáért , tisztességes bért mozgalom vezére is. Tisztában vagyok vele hogy a vállakozónak nem érdeke vagy nincs lehetősége biztosítani magasabb bért minden esetben. Az én munka adóm nettó 50 forintos órabér emelést ad , miközben adhatna többet csak nyílván neki a saját zsebe fontosabb . 37: Munkahirdetésekben úgy tüntetik fel, mint ha valami kiváltság lenne , erre értettem .. Igen azt tudom hogy jó angol tudás kell az IT-hoz .
2023. aug. 9. 13:48
 40/98 anonim ***** válasza:
76%
Igen, amúgy nyilván aki látott már sok ilyen embert mit te, az egy pillanatig sem hiszi el hogy te valami világjobbító terézanya lennél, aki igazságos világot szeretne. Pusztán a saját felelősséged alól akarsz kibújni, azzal hogy rákened, hogy azért nem kereshetsz jól melósként(vagy bárki), mert igazságtalan a rendszer.
2023. aug. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!