Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti mennyit tudtok félretenni...

Ti mennyit tudtok félretenni havonta? Egyáltalán aki bármennyit félre tud tenni, az hogy csinálja? Belőlem sajnos hiányzik a pénzügyi fegyelem.

Figyelt kérdés
2012. nov. 26. 21:18
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
71%
Mi is a visszajáró aprópénzt gyűjtögetjük.
2012. nov. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim válasza:
44%
Nem értem az embereket.. Ha valakinek nincsenek függőségei (cigi, pia stb. akkor sokkal könnyebb.. De lehet azért van ez mert én az üzletelésre meg a spórolásra születtem, MÍG meg tudom oldani a norm. életet + élvezetek. :)
2012. nov. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 A kérdező kommentje:
Ha csak ezen múlna... nem dohányzunk, utáljuk az alkoholt, igaz én kávézom, de ennyi. Mégsem sikerül.
2012. nov. 26. 22:38
 34/55 anonim ***** válasza:
43%
Félretenni?FÉLRETENNI?Túl nagy luxus.
2012. nov. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
24%
En marciustol dolgozom. Azota sikerult felreraknom kereken 2200 eurot. Lakast, kajat nem kell fizetnem de voltak kiadasaim pl. laptopot, telefont vasaroltam meg szuleimnek is adtam kissebb osszegeket. Sajat csaladom nincsen igy valamivel konnyebb sporolni. 24N
2012. nov. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 A kérdező kommentje:
Ha csak magadra kell költened, az ég-föld ahhoz képest, mint ha családod lenne... úgy talán még én is bírnék takarékoskodni.
2012. nov. 26. 23:12
 37/55 anonim ***** válasza:
37%
igen ez igy van, azert is irtam oda, hogy meg nincs sajat csaladom:)
2012. nov. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim válasza:
89%
havi 90et keresek,egyedül élek (egy hajón,itt is melózok) nem kell albit/rezsit fizetnem,van egy 14éves autom,nem cigizek,iszok,bulizni is 2havonta egyszer,(max 5ezret költök belépővel) és így sem tudok félre rakni,pedig kajára is alig költök,igaz a benzin havi 25.. de akkor is hihetetlen,h semmire nem elég a pénz,és évről-évre egyre jobban észrevehető,h elértéktelenedik a forint.. az árak folyamatosan nőnek a fizetés meg.. ha lenne rá lehetőségem már én sem lennék itthon..
2012. nov. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
75%
még a szüleim tartanak el mert suliba járok, de nemrég elkezdtem diákmunkázni, és ami ebből összejött pénz, abból elmegyek síelni. ez 3 hónap alatt 70ezer forint. de mondom, az egyéb kiadásaimat mint rezsi, kaja, utiköltség, jegyzetek, szórakozás a szüleim fedezik egy havi fix összeggel. ezután azt a havi 20ezer forintot félre fogom tenni, hogy elkezdjem gyűjtögetni, de úgy vagyok vele, hogy ha van rá lehetőségem, miért ne jutalmazzam meg magam egy jó kis síeléssel:)
2012. nov. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
44%
Mi ketten a férjemmel 50eFt-ot rakunk félre a közös számlánkra amire gyűjtünk,+ nekem van egy saját gyűjtőszámlám,amire 15eFt-ot utalok havonta.Úgy oldom meg,hogy mindkét összeg(a közösre+saját)aznapi utalásra van állítva,amelyik napon kapom a fizetésem,így nem is "látom" és a maradékból gazdálkodom.A férjem is rak félre,ebben biztos vagyok,de azt nem tudom mennyit és nem is érdekel.Nyaralni nem járunk max.néha elmegyünk hosszú hétvégére valahova(évi 1-2 alk.),figyelem az akciókat a boltban.1 kislányunk van,ház hitelünk és egy kocsi hitelünk/de az már csak 8 hónap:-)/
2012. nov. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!