Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy tudnék pénzt keresni 13...

Hogy tudnék pénzt keresni 13 létemre?

Figyelt kérdés
Anyukámék nagyon rosszul állnak anyagilag, rossz nézni. Most készülünk eladni a házunkat. Szeretnék segíteni nekik valahogy. Tudom nem sok tisztességes munka van egy gyereknek de ha mégis van ötletek azt nagyon megköszönném. És kérlek normális válaszokat írjatok!
2012. dec. 11. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
nagyon sehogy. hivatalosan senki nem fog (és nem is teheti) foglalkoztatni.
2012. dec. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mosd le a szomszéd,rokon autóját

lapátolj havat

sétáltass kutyát

cipeld haza a szomszéd néni cuccát a boltból

ha van rokon kisgyerek és jó vagy valamilyen tantárgyból korrepetáld

2012. dec. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Nagyon tisztellek a hozzáállásod és a tettrekészséged miatt kedves kérdező fiatalember. Ha debreceni vagy, havat seperni, vagy 3 éves kisfiúra vigyázni alkalmi munkaként eljöhetsz hozzánk.

(Mi a hobbid, értesz-e valamihez jobban, mint máshoz?)

2012. dec. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket. Az meg a másik gond hogy lány vagyok, így fizikai munkát nem biztos hogy tudok végezni. Azért a kutyasétáltatás, gyerekre vigyázás nem rossz ötlet.:) Utolsó: Baranyában élek úgyhogy mindegy, de azért köszi.
2012. dec. 13. 15:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Havat lapátolni, kocsit mosni lány létedre is tudsz ha akarsz.

De ha nem akkor lehet ablakot pucolni, takarítani segíteni is

2012. dec. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!