Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen otthon is kivitelezhető...

Milyen otthon is kivitelezhető hobbik/szabadidős tevékenységek vannak, amikkel egy kicsit lehet növelni a családi kasszát?

Figyelt kérdés

2013. jún. 4. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Régi nem kellő ruhákból táskákat,bábfigurákat varrni,neten eladni.

Ékszereket késziteni gyöngyből,süthető gyurmából,eladni.

2013. jún. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Hímzett teritő,kalocsai himzett mindenféle.
2013. jún. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ildikóka000 válasza:
48%
Ültess zöldséget, nevelj állatot, és add el! Szórakozásból nem lehet megélni!
2013. jún. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
41%

női bugyikat árulni, használta, nem ki mosva!

el sem hiszed h ez mekkora üzlet, és h milyen pénz van benne.

viszik mint a fagyit nyáron.

jó kis bevétel ha megvagy szorulva, és ha jó vagy , vannak és lesznek törzsvásárlók is.

2013. jún. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Hátha azt sem tudod mibe vagy jó akkor semminek ne állj neki, mivel a kutya nem fogja megvenni.
2013. jún. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én rendet tettem itthon és a nem használt de jó állapotú megunt dolgokat feltettem különböző oldalakra és eladtam. Apró pénz, de sok kicsi sokra megy. Könyvek, ruhák, cipő, táska, dísztárgyak. Pár hónapja meg azt találtam ki, hogy mivel elég jól főzök és a háztartást és szépen tudom vezetni, hogy ebbe vágok bele. Időseknek segítek, bevásárolok, főzök, takarítok, gyerekért megyek az oviba... ilyesmi. Ami épp akad. Bár én szerencsés vagyok, mert ismerősök által jutottam a munkákhoz.
2013. jún. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös! Én csak ötleteket vártam
2013. jún. 4. 16:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Pálinkafőzés! (Bár az eladása nem legális.)
2013. jún. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!