Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki forex...

Van itt olyan aki forex kezelt számlával komolyabb összegre tett szert?

Figyelt kérdés
Nem az érdekel, hogy manuális kereskedéssel ki mennyit keresett vagy veszített. Csak a kezelt számla érdekel, olyan cégnél aki megbízható.
2013. szept. 6. 19:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 Flector 67 ***** válasza:
Nem célom bizonygatni. Szívesen befektetnék igen, olyan ötletbe, ami valós. De mihelyt tényeket kérek, mindenki menekül, mint Te:)
2013. szept. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 A kérdező kommentje:
A deposits.org szerint a 16-17% a legmagasabb pedig az kigyűjti országonként az összes kamatot. Hmm...
2013. szept. 7. 10:20
 33/75 anonim ***** válasza:
21%
TE elvagy varázsolva nagyon!!! Hol olvastál olyat, hogy én befektetőt keresek???! Mert sehol nem írtam, nem utaltam rá, mivel nincs szükségem mások pénzére!!! Kezelje mindenki maga a pénzét ahogy tudja én is úgy indultam anno és a kutya nem segített. Én sem teszem! De ha annyira nagymenő lennél mint állítod akkor nem itt keresnél ötleteket hanem megbíznál egy csapatot hogy kutassanak országba ilyenek után és ha minden klappol finanszirozod... Jah hogy ehez pénz kéne??! bocs
2013. szept. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 Flector 67 ***** válasza:

Megbíztam:)

Ne húzd fel magad:)

Na hol az ukrán 20-25% hozamod? Linkeld? Ja vagy bizonyítani nem tudod?:)

2013. szept. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:
21%

Ez kizárólag nem ukrán belföldi személyeknek szól és igazolnod kell a valuta eredetét! Csak annál a banknál váltható át és lekötés ideje alatt sehogy sem felbontható...

Nekem ilyenem is van ezért tudom!

2013. szept. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
21%
Már mondtam, hogy én SENKINEK nem kapirgálok gesztenyét sem pedig mást!!! Ha pénzt akar keresni kutakodjon és nézelődjön!! Amúgyis utálom az ilyen fajta otthoni magyarokat mint amilyen TE is vagy!!
2013. szept. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 Flector 67 ***** válasza:

Semmi baj komoly. Nem tudsz bizonyítani, csak személyeskedni. Nyugi. Sok ilyen kamussal találkozom nap mint nap. Engem nem zavar.

Mondjuk érdekes, hogy a magyar tőzsde volt elnöke, és még számos gazdasági szakember, külföldi brókerek nem tudják úgy forgatni a pénzem, mint a te tanárod. Nem fura?

Egyébkén hanyadikos vagy? Mi szeretnél lenni majd érettségi után?

2013. szept. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
21%

1 szót mondok kockázat vállalás, de TE úgyis messziről ugatód a témát és hovégén szarozol, hogy mit vegyél úgyhogy mindegy is maradjunk ennyibe!

Hülye lenne bevallani ország világ előtt mennyit keres a tőzsdén hogy utána meg nyomozzanak hogy miért nem fizet annyi adót... Azt is mondtam, nem a magyar degradált népet kell alapul venni hanem a külföldi él kereskedőket... Nah mindegy hagylak magatokra mert TI is olyanok vagytok mint az átlag magyar! Mindent mindenkinél jobban tud mert ö valaki...

2013. szept. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 Flector 67 ***** válasza:
Vicces vagy. Szerintem te számolgatsz hó végén:) Külföldön is van pénzem alapoknál, hasonló hozamokkal. Bár Te tuti jobban tudod kis kamus:) Na tényleg hagylak. Nem szeretném, ha miattam nem lenne kész a házid:)
2013. szept. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:

Flector 67


Igaza volt abban,hogy forex devizakereskedelem esetén , kis összeg esetén elérhető 5%+ is havonta.(természetesen csakis a saját pénzeddel)

Egyszerűen a forex esetén a tőke áttét miatt , és az apró belemozdulások miatt 1millióval könnyebb 10%-ot elérni,mint 10millióval 8-at.

Míg ez a tőzsde esetén fordítva van.


Az ukrán hozamokról nem tudok nyilatkozni, én így hirtelen egy 9% EUR/USD találtam egy ukrán banknál, és nem tudom ez után még mennyi az adó.

2013. szept. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!