Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki forex...

Van itt olyan aki forex kezelt számlával komolyabb összegre tett szert?

Figyelt kérdés
Nem az érdekel, hogy manuális kereskedéssel ki mennyit keresett vagy veszített. Csak a kezelt számla érdekel, olyan cégnél aki megbízható.
2013. szept. 6. 19:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 Flector 67 ***** válasza:

Saját magadról állítasz ki szegénységi bizonyítványt. Nem érted mit írok. De nem is várom el.:)

Mellesleg nyugodtan sértegess. Magadat minősíted vele. Na én most mentem. Jó szórakozást/irigykedést. Hali:)

2013. szept. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim ***** válasza:
Kedves Flector, Te korábban nem Kolopele néven írogattál ide?
2013. szept. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 Flector 67 ***** válasza:
Nem. De olvastam miket írt. Nem volt vele semmi bajom, a szeme előtt levő narancsködön kívül.
2013. szept. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
Tagadni Mindenki tud mindent, olvasván a beszélgetéseteket azért nálad is van köd....
2013. szept. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 Flector 67 ***** válasza:
Bár igazából őt is így piszkálták, csak mert vagyonosabb volt másoknál. Azonban ez Mo. Én nem lepődöm meg ezen:)
2013. szept. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:

Azért elég nagy az arcod a semmire....

Rajtad kívül is vannak vagyonos emberek csak nem vágnak felrá az a nagy helyzet!!! Tehát joggal "piszkálnak"!!!

2013. szept. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 Flector 67 ***** válasza:
Nem én kezdtem. Ti kezdtétek. Nektek is elég nagy arcotok van, a még nagyobb semmire:)
2013. szept. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:

"Mondtam, hogy alapkezelőnél van. Én nem kívántam vele foglalkozni. Nekem évi nettó 14-16% bőven megfelel."

Linket te is dobhatsz f67 :), ez engem is érdekelne

2013. szept. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:

"A cégek profitjának 10%-ról beszéltem. De nem lényeges:) Sajna még nincs 3-4 milliárd:( De majd idővel:)"


Most akkor hogy van ez? Tied a fentebb említett cégek tömkelege, de ez nem a te pénzed? Ha nem a te pénzed, hanem a cégé, de a cég a tied, akkor miért nem a te pénzed? Felhomályosítanál?


Elvesztettem a fonalat!

2013. szept. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 Flector 67 ***** válasza:

2 cég az enyém. Ezeknek a profitjának 10%-át ajánlom fel. Évtől függően változik a nyereség. Azonban csak töredékét veszem ki, a többit vissza szoktam forgatni újabb gépekre, fejlesztésekre.

Nézd meg az OTP SUPRA, EMDA alapokat. Concorde Rubicon, 2000 alapokat.

A saját Concord számlámat hadd ne linkeljem be:)

2013. szept. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!