Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki forex...

Van itt olyan aki forex kezelt számlával komolyabb összegre tett szert?

Figyelt kérdés
Nem az érdekel, hogy manuális kereskedéssel ki mennyit keresett vagy veszített. Csak a kezelt számla érdekel, olyan cégnél aki megbízható.
2013. szept. 6. 19:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
21%

Hehehehe ennyi hulyet...

Flector67 anyadba nincs veletlenul penzed? :))) Mert meg a vegen kiderul valami rockefeller maradvany vagy es neked minden orszagban van bankbeteted, lekotesed, alapod, stb... Szanalmasak vagytok mind a 2en!!

2013. szept. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:

Illetve eleve hülyeség összehasonlítani egy főállású devizakereskedelmet, a saját vagyonoddal, és egy alapkezelőt ahol neked nem sok dolgod van.


Mert kb erről van itt szó.

2013. szept. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 Flector 67 ***** válasza:
:) Fele itthon, fele külföldön. Hát igen, örököltem. Ez van.
2013. szept. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:

Nem hiaba penzes emberekbol lesznek a szarragok es a magadfajta...

Egy ketkezu munkast tobbre becsulok mind a magadfajtakat... Lehet a kisembernek nincs beleszolasa semmibe de 10000 tobbre valo!!

2013. szept. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 Flector 67 ***** válasza:

Szarrágó? Hát nem tudom. A cégek profitjának 10%-át mindig gyerekkórházaknak adományozom. Te mennyit is szoktál?:)

Persze megértem irigységed. Fordított helyzetben én is az lennék.

2013. szept. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:

Esetleg irgalmas nover nem akarsz lenni???

En dolgozo ember vagyok!!! Jah hogy TE nem ismered ezt a szot mert csak a kezedbe hullott es most azzal ugralsz ha eggyatalan igaz.... Jol hangzik, hogy felajanlod a 10%kot... csak az a gond, hogy ha mindneki annyit ajanlana fel amit mond, akko mar HILTON szintu korhazaink lennenek szobaszervizzel... Ezzel szemben arra sincs penz hogy valaki kapjon egy lazcsillapitot....

2013. szept. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 Flector 67 ***** válasza:
Nem vagyok irgalmas nővér:) Ölembe hullott igen, de én legalább megbecsültem. Mellesleg 20-30 millió nem nagy pénz. Főleg ha 5-6 kórháznak megy. Oda milliárdok kellenének, hogy érezhető javulás legyen.
2013. szept. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:

Hat persze flector barat.... Ha Te 20-30 milliot ajandekozol el es ha igaz, hogy a 10% adod ilyen modon akkor evente 200-300millios profittal kellene rendelkezned... Ahhoz viszont 1600-2400 milliot kellene befektetned... Es akkor ezek mellett feltetelezem lenne bankbeteted is mivel likvidben dolgozol es egyeb dolgok meg.. Tehat kiderul hogy 3-4 milliarod vagyonnal rendelkezel es itt boklaszol :))) LOOOOL

Te meg nagyon kamus vagy mint itt barki mas :))) gratulalok a mesedhez

2013. szept. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 Flector 67 ***** válasza:
Látom az értő olvasás nehezem megyeget. A cégek profitjának 10%-ról beszéltem. De nem lényeges:) Sajna még nincs 3-4 milliárd:( De majd idővel:)
2013. szept. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
Persze, persze... mindenki rosszul olvass es ertelmez csak TE jol ugye??!!! Kis hulye!!!
2013. szept. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!