Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki forex...

Van itt olyan aki forex kezelt számlával komolyabb összegre tett szert?

Figyelt kérdés
Nem az érdekel, hogy manuális kereskedéssel ki mennyit keresett vagy veszített. Csak a kezelt számla érdekel, olyan cégnél aki megbízható.
2013. szept. 6. 19:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
17%
Nagy hozam.... Kint Ukrajnában 20-25% éves hozam van. És nincs tőke kockázat... Aztán a sok hülye magyar alapkezelő meg egyéb ügyeskedő tehet egy szívességet! A magyarok ebben is csak kullognak a világ mögött!!!!
2013. szept. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 A kérdező kommentje:

Én azt gondolom, ha havi nettó 2-3% megvan, éves szinte meg 15-30% az már igen jónak számít. És ha stabilan lehet ezt tartani évekig akkor meg egyenesen szuper.

Nekem az évi átlag 25-28% nettóban megvan már folyamatosan 2 éve.

Ha valaki a jövőbe látna és megsúgná, hogy így marad még 5 évig, nem lenne egy szavam sem.:)))

2013. szept. 7. 09:51
 13/75 Flector 67 ***** válasza:
Ukrajnában nincs tőkekockázat? Hát Te tudod.
2013. szept. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
17%
Akkor van még hova fejlődni!!! A kevésbé kozkáztatos profik 8-20% hoznak havonta jó pár évre visszamenőleg. Volt tanárom is ennyit ért el! De aki jobban megvan és még több időt tölt vele picivel nagyobb rizikót vállal be azok rendszeresen 20-30% eltudják érni havonta!! Mindenki úgy csinálja ahogy neki jó és a profitnak lehet örülni! 1 biztos én soha nem bíznék rá 1 fillért se úgy senkire, hogy 1részét elbukhatja és még fizessek is érte neki...
2013. szept. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 Flector 67 ***** válasza:
Havonta 20-30%? Na persze:) Talán akkor rá kéne bízni az államkasszát és kilőnénk:)
2013. szept. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
14%
Banki lekötés arra pedig van garancia!!! Tájékozódni kéne nem károgni!!!
2013. szept. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 Flector 67 ***** válasza:
0%

Tájékozódok hidd el.

Tudod én nem kockáztatok, azért van most pár száz millióm. Pár barátom, ismerősöm pont olyan mint Te. Na ők 10/8 el is bukta a pénzét.

2013. szept. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 anonim ***** válasza:
70%
Aki 20-30% elér az magasról tesz az ország gondjaira meg másokéra is. Saját érdekek hajtják nem a pór nép!! Mitől lenne jobb neki, hogy nem lenne államadóság? Semmivel mivel a kormányok ezen vannak, hogy mindig legyen
2013. szept. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 Flector 67 ***** válasza:
Mellesleg add a címét. Egy 100-ast beteszek hozzá. Fele az övé. Sőt nekem csak havi 5% kell. Többi övé marad.
2013. szept. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
19%

Itt vered magad pár 100 millióra :)))kac kac kac

Nekem is van és??!! Ettől még ugyanolyan vagyok mint bárki más!! Csak jobb körülmények között élek mint más mert nem kell uszodába járni vagy görcsölni megvegyem vagy ne vegyem!! És a legjobb, hogy nincs főnököm, de ettől még nem kell verni magamat!!

Ukrajna még mindig kiszámíthatóbb mint magyaroszág és jobban is fizet..

2013. szept. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!