Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki forex...

Van itt olyan aki forex kezelt számlával komolyabb összegre tett szert?

Figyelt kérdés
Nem az érdekel, hogy manuális kereskedéssel ki mennyit keresett vagy veszített. Csak a kezelt számla érdekel, olyan cégnél aki megbízható.
2013. szept. 6. 19:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 Flector 67 ***** válasza:
Persze:) Szóval add a címét kérlek:)
2013. szept. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
Kinek a címe kell??? A volt tanárom csak saját tőkével foglalkozik!! Aki ilyen hozamot ér el nem fogja érdekelni hogy van 1-2 ember aki szeretne profitálni abból a tortából mert mikor elindultak senki nem foglalkozott velük...
2013. szept. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 Flector 67 ***** válasza:
Igen ez szokott lenne. Mihelyt tényeket kérek, már nem megye a dolog. Gondolom a többi is ennyire hihető. Tehát nem akar havi 20-30 milliót keresni. Hihető, tényleg:) Inkább tanulj. Hétfőn suli.
2013. szept. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 A kérdező kommentje:

Egyébként Ukrajnában 16.5% kamatot adnak az EUR/USD-re, de ahhoz kb 8M Ft-nak megfelelő devizát kell berakni, különben kevesebb és nem tartom Ukrajnát kockzatosabnak mint más nyugati országot. Ciprusra is mindenki vitte a pénzét és mi lett a vége....

Angliában az elmúlt 2 évben 12 bank jelenttett csődöt, az USA-ban meg 54 csak tavaly!!!

2013. szept. 7. 10:08
 25/75 anonim ***** válasza:

Flector 67

A te pénzed nem hiszem,hogy forexen kezelnék.



A forex nullszaldós ott nem keletkezik több pénz. Ahhoz,hogy ott valaki keressen 1000$-t valakinek el kell bukni azt.

Természetesen mivel vannak hozzáértők, és vannak akik nem így elérhető a magasabb hozam.

Viszont 100millióra nem nagyon van aki hozna havi 5%-ot sem, a töke áttét miatt. Kis összegekkel persze egyszerűbb a helyzet, mivel nem mozdul bele az árfolyam.


Deviza alapkezelők esetén pont azért nincs is ,még szerintem 10% nettó sem igazán sehol.


Tőzsde teljesen más, ott nem nullszaldós dologról beszélünk, és ott a nagy összeg nem csökkenti az elérhető profitot.

2013. szept. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
Szerinted aki egy kereskedési számlán 150-200ezer dollárt tart érdekelni fogja a TE 10-20 milliód??! NEM! Ráadásul így csak magának tartozik felelősséggel... A kis ember ugrik oda arra amit írsz!! A másik pedig már vagy 15 éve befejeztem az iskolát mivel 39éves vagyok.
2013. szept. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 Flector 67 ***** válasza:
Mondtam, hogy alapkezelőnél van. Én nem kívántam vele foglalkozni. Nekem évi nettó 14-16% bőven megfelel.
2013. szept. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 Flector 67 ***** válasza:
200 e dollár egy vicc. Már bocs. De semmi baj mondom. Bebuktad, kamu vagy, ennyi. Nem baj ez, sokan jártak már így.
2013. szept. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
Kérdező nézz utána van olyan lehetőség ahol 20-25% éves kamatvan...
2013. szept. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
Te vagy a kamu de dobálózol mindenhol, hogy adogatnád a kéregetőknek a lovét aztán közbe meg csak kíváncsi vagy, hogy nálad okosabb emberek mit találnak ki!! TE vagy a kamu kedves barátom!!
2013. szept. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!