Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti mennyi pénzt költöttök...

Ti mennyi pénzt költöttök magatokra a gyerekek mellett? Az alábbi kiadás szerinted sok vagy kevés?

Figyelt kérdés
Fodrász havonta 3000 ft, műköröm 3500 ft, ruhavasarlas, cipővasarlas havonta 50000-60000 ft, arcapolo szerek 30000 ft 3 havonta, parfumok félévente 30000 ft. Ez soknak vagy kevésnek számit két gyerek mellett?
2015. okt. 17. 16:16
1 2
 1/17 anonim válasza:
3%
Sok ez te... Nekünk kajára nem jut ennyi pff......
2015. okt. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem gyerek függvénye, ha mellette ő is megkapja ami jár neki. Most mondhatnám hogy én baromi sok felesleges kiadásnak tartom, de nem mindegy hogy mennyit kerestek mellé.
2015. okt. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

nagyjából ez hónapra lebontva 80 ezer forint kiadás. vannak nem is kevesen ebben az országban akik ennyi pénzből élnek...összesen...

amúgy nyilván attól függ, hogy hány gyerekről van szó, és mekkora a jövedelmed. ha 150 ezer forint, akkor szerintem ez aránytalanul sok. ha 900 ezer forint, akkor viszont nyilván belefér még 3 gyerek mellett is... relatív... de átlagos magyar viszonyok között azt gondolom, hogy sok...

2015. okt. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
van akinek sok van akinek kevés. ha nem a gyerek szájából veszed ki a falatot a vásárlásmániád miatt, akkor a te dolgod, de ha ez miatt nem kapja meg a megfelelő minőségű ételeket akkor sok.
2015. okt. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
36%

A ruha, cipő rengeteg!!!

Az arcápoló szerek szintén.

2015. okt. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%

Az egyessel értek egyet. Nekünk is kb. ennyi nincs összesen kajára. Örülök ha egy-két havonta tudok venni egy j ruhát magamnak azt is turiból.

Szóval szerintem nagyon sok, főleg úgy, hogy ezeknek semmi haszna. A legtöbbjével a saját rondaságod akarod leplezni.

2015. okt. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Ennél többet költök magamra, ha átlagolom, csak nem ilyen dolgokra. Szeretek utazni, színházba, koncertre járni, ezekre elég sok pénz megy el. Fodrász oké, a többi jó része szerintem felesleges, de nem vagyunk egyformák.:-)

3 gyerekem van, akik mindemellett nem szenvednek hiányt semmiben, és én vagyok a családfenntartó.

2015. okt. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok, bár Magyarországon talán átlagon feletti. Ez olyan 100.000 ft ha jól számolom. Én ennél valamivel többet költök és a férjem is magára.


Szerintem ha nektek így megfelel, akkor mindegy más mit mond, nem?

2015. okt. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha megengedheted magadnak, akkor nem sok. Aki havi 100ezerből él, annak nyilván sok.Butaság azzal foglalkozni, hogy ki szerint sok ez, és ki szerint nem, ez egy teljesen relatív dolog.
2015. okt. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A logikád mentén már milliárdosnak kellene lenned.
2015. okt. 17. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!