Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Surgos segitseget kerek....

Rsdante kérdése:

Surgos segitseget kerek. Atvertek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tehat rendeltem egy jofogashoz hasonlo oldaltol egy dolgot. Viszont atvert az illeto. Nem azt kuldte amit kertrm es letiltot. Egyedul a cime van meg. Van ra lehetoseg hogy postan visszavaltsam ha ugyan ugy becsomagolva ahogy volt? Visszakapom penzt? Fordoljak ugybedhez?

2017. okt. 17. 19:05
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Egyébként meg miért nem mentél még a rendőrségre ahelyett hogy itt vergődsz a dolgon?
2017. okt. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Holnap fogok jobban felepni az ugyben elmegyek es elinditom az ugyet. Igen sajnos vergodok. Mert szerintem te sem torodnel bele a dologba vagy igen?
2017. okt. 18. 17:03
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Nos én már réges régen leszoktam arról, hogy gyanúsan olcsó dolgokat akarják venni a netről úgy, hogy nem szemelyesen veszem át. De a kamu ügyvéd rendőr fenyegetőzést biztos nem csinálnám, mert csak kirohog. Megírtam neki, hogy feljelentem hétfőn és ha nem reagál megtennem. De a pénznek búcsút intenek, arra 0 a reális esély.
2017. okt. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!