Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Surgos segitseget kerek....

Rsdante kérdése:

Surgos segitseget kerek. Atvertek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tehat rendeltem egy jofogashoz hasonlo oldaltol egy dolgot. Viszont atvert az illeto. Nem azt kuldte amit kertrm es letiltot. Egyedul a cime van meg. Van ra lehetoseg hogy postan visszavaltsam ha ugyan ugy becsomagolva ahogy volt? Visszakapom penzt? Fordoljak ugybedhez?

2017. okt. 17. 19:05
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Most ott tartok hogy ongyilkos leszek. 22 eves fejjel lehetne tobb eszem. De 17000 forint csak penz
2017. okt. 17. 21:00
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

7 éve a harveraprón nézegettem a használt videókártyákat.

Találtam is egyet 32.000-ért ami jó árnak számított.

Ezen az oldalon lehet az eladókról visszajelzést adni mennyire megbízható, volt is a tagnak kb.300 pozitív értékelése.

Átutaltam a pénzt az eladó írta hogy küldi a kártyát.

Eltelt pár nap semmi.

Közben kiderült,hogy mások is vásároltak tőle telefonokat nagyobb értékben és nem kapták meg.

Voltunk kb. 15-en akiket átvert összesen 1,5 millió értékben.Ezért csináltunk egy csoportot ahol egymást tájékoztattuk a fejleményekről.

Utólag kiderült,hogy feltörte az egyik eladó fiókját és az ő neve alatt hirdetett.

Rendőrségi feljelentés megtörtént természetesen el is kapták a bankszámla alapján az illetőt később jöttek a levelek,hogy lecsukták viszont a pénzt soha senki nem kapta vissza!

2017. okt. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Kár betegesen ragaszkodni az utánvéthez, semmitől sem véd meg.

Ő küldött egy csomagot, te fizettél, ez nem rendőrségi ügy!

Gondolom, azért mentél bele, mert jó fogásnak tűnt a nemlétező termék, fél áron.


Tavaly az xbox 360 volt a sláger 40 000 -ért, kettő vezérlővel, kinecttel, gitárral, 10 db új játékkal.

Nem egy meg két ember hitte el ...

2017. okt. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Az oldal adminja is javasolta mennyek a rendorsegre tegyek feljelentest.
2017. okt. 18. 13:34
 25/33 A kérdező kommentje:

Hogy hogy nincs az ilyen esetekre torveny?

Bizonyitani tudom, hogy atvertek. Keppel, beszelgetessel ea meg ennek ellenere sem kapnam vissza a penzem?

2017. okt. 18. 13:38
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne lenne rá törvény. Csak te rossztol várod a pénzed. A pénzed a csalonak kell visszafizetni. De ő a legritkább esetben akarja majd. Ha még nincs vagyona nincs miből kényszeríteni.
2017. okt. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Meg is kitol varjam a penzt?

Arra gondoltam, megvan a cime. Behazudom, hogy apam ugyved es neki a testvere rendor es azt beszeltuk meg, hogy megegyeznek peren kivul es van 48 oraja, hogy visszakuldje a penzt. Hanem kap egy ugyvedi felszolitast. Behazudom, hogy a postan tanuk elott nyitottam ki a csomagot. 2 tanum is van ra. Nem 1x fogom hangsulyozni, hogy o csak vesztes kent johet ki. Hat ha beveszi. Jobb otletem nincs ra szerintem senkinek sem. Majd irok en egy ugyvedi levelet pecsettel. Hat ha beveszi.

2017. okt. 18. 13:47
 28/33 anonim ***** válasza:

Még mindig nem érted. Ha nincs veszteni valója akkor tökéletesen hidegen fogja hagyni a dolog, mert behajthatatlan a követelés.

Persze ha ezt beveszi akkor nagy makod van. De erre kicsi az esély.

2017. okt. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
A helyemben te sem ertened. Te mit csinalnal a helyemben?
2017. okt. 18. 16:21
 30/33 anonim ***** válasza:
a kamu ugyvédes meg rendőrös sztoridat max körbe röhögi.
2017. okt. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!