Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az normális dolog, hogy a...

Az normális dolog, hogy a futár nem akarja behozni az ajtóig a csomagot?

Figyelt kérdés

Nem először fordul elő a dolog.


Engem még csak nem is zavarna annyira, de pl. Anyukámnak már nem olyan egyszerű a dolog. Pont azért rendel az ember HÁZHOZ, hogy ne kelljen cipekedni.


Ki sem száll az illető a kocsiból, hanem telefonál, hogy Anyukám a csigolyatörésével legyen szíves kimenni a kocsihoz, és hozza be maga a 10+ kilós csomagot (ráadásul a kapunktól vagy 200 méterrel odébb parkol).


És képesek nekiállni kioktatni Anyukámat, hogy nekik nem kötelességük behozni az árút. Még borravalóért SEM hajlandók bejönni!!!


Kutya nincs, hó is el szokott lenni takarítva...



2019. jan. 8. 20:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
46%

"Ha problémád van a futárral, szívasd meg a csomag feladóját is!"


Nem szivatod meg, mert a futarok tudjak, hogy utanvetes kuldemenyt erdemes az ajtodig vinniuk. :)

2019. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
46%

"Ha problémád van a futárral, szívasd meg a csomag feladóját is!"


Legközelebb majd olyan futárcéget választ a kiküldéshez ami valóban kihozza a csomagot.

2019. jan. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
25%

"Legközelebb majd olyan futárcéget választ a kiküldéshez ami valóban kihozza a csomagot."


Igen, birom, hogy megadom a teljes cimet, emelettel, ajtoval, de nem akarjak felhozni, akkor minek a feneert vallaltak el a szallitasat?!

2019. jan. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nekem mèg nem volt ilyen jellegű problèmám. Egyszer rendeltem egy kb 10 kilós csomagot amit kihozott a futár majd mikor kifizettem megkèrtem szèpen hogy hozza be nekem az ajtóig, elmondtam röviden hogy mi miatt nemtudom. Semmi negatívság nem volt benne megfogta ès behozta ès letette az ajtón belül. Èn meg nagy szèpen megköszöntem neki. Nemtudom hogy helyileg merre laksz, meg hogy egy futárnak mekkora a körzete, de èn csongrádmegyei vagyok. Eddig egy futárral sem volt gondunk. Kb 5 percel előre szoktak hívni hogy mindjárt itt van ès menjünk ki. Kimegyünk ès átvesszük a csomagot. Sőt mèg arra is szoktak időt adni hogy miután átvettük ott vele kibonthatjuk ès ha sèrült ír jegyzőkönyvet ès visszaviszi. ( Ezt egy futár magyarázta el hogy nem bonthatom ki átvètel előtt hanem ennek ez a menete )
2019. dec. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mi áll az ÁSZF-ben.
2019. dec. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!