Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tisztességes egy tanfolyamot...

Tisztességes egy tanfolyamot meghírdetnem a lánykori nevemen?

Figyelt kérdés

Szüleimet rengetegen ismerik a kisvárosban ahol élnek. Anyukámat a szakmájában ismerik, és elismerik, de a családunkat is.


Èn elköltöztem pár faluval és a férjem nevét vettem fel.

Nyáron szeretnék felnötteknek egy tanfolyamot indítani(pár alkalmas), és arra gondoltam, hogy a lánykori nevemen hírdetném meg, mert úgy mindenki tudja ki fogja tartani. HA férjezett nevemen hírdetem meg, akkor teljesen idegennek fognak hinni.


SZerintetek ez így ok? Férjemet még nem kérdeztem róla.

Nekem egy kicsit fura érzés mert mindig nagyon büszkén viselem férjem nevét, de ebben a szituációban jobban jönne a lánykori nevem.



2019. ápr. 2. 10:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak fennakadni az emberek rajta. Semmi ilyen szabály nincs, hogy kötelező a számlán szereplő névvel hirdetni.

Pont az a lényege minden hirdetésnek, hogy azt írják rá, ami a legjobban felkelti a figyelmet. Ez esetben a lánykori neved, mert az ismerős nekik. A tanfolyam résztvevőit meg nem érdekli, hogy mi lesz a számlán. A lényeg, hogy legyen számla és hogy jó legyen a tanfolyam.

2019. ápr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
47%
19! Áhhh azon nem akadnak fenn. Falun inkább azon lesznek fennakadva, hogy "Icuka még csak most ment férjhez, és már el is vált/válságban a házassága/mi lehet a gond?"
2019. ápr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon furcsa, hogy pont ez a kérdés érte el a gyakori ingerküszöbét.


Milyen felháborodást keltene már az, hogy Katika, akit mindenki ismer, már a férjezett nevén adja a számlát, amit annyira talán nem ismernek? Megmondja, hogy megházasodtam, tessék megszokni az új nevemet, legközelebb már lehet ez lesz a plakáton, de ugyan úgy én tartom a tanfolyamot :) Kész.


Nincs itt kérem semmi látnivaló, lehet menni várni a munkaügyis mai kérdését.

2019. ápr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
14%
Nem a kérdés érte el a "gyakori" ingerküszöbét. A kérdés irreleváns, viszont kritikán aluli stílusban irogattak válaszokat egyesek... Az éri el az ingerküszöböt.
2019. ápr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
55%

Nálam kivágta a biztosítékot, hogy mennyire osztják egyesek az észt, közben meg egyáltalán nem értenek hozzá. Megírtam a válaszom, de nem álltam le veszekedni. Úgysem értik :D

Megértem azt, aki nem bírta már normálisan elmagyarázni a sok okoskának :D

2019. ápr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Jesszusom utolsó.... szerintem ne fokozd, elég lesz ;)
2019. ápr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!