Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Netpincér és egyéb kaja...

Netpincér és egyéb kaja futárnak elmenni egyetem mellett? Robogóval?

Figyelt kérdés
Mennyit lehet keresni naponta? Kb. Megéri? Nem lakást akarok venni belőle hanem csak a havi ellátásokat biztosítani egyetem mellett koleszban. Járható út heti egy-másfél-két nap melózással?
2019. aug. 1. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
60-70 ezret lehet ennyivel összeszedni, nem tudom, neked az mire elég.
2019. aug. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan helyet keress, ahol nem kell egyéni vállalkozói,mert a KATA eleve havi 50ezer.
2019. aug. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
81%

Az előző válaszban helytelen információ szerepel. Ugyan a netpincéres futárkodás tényleg egyéni vállalkozóként végezhető tevékenység, de másodállású kisadozóként (mert annak minősülsz, ha diák vagy) csak 25.000 a havi költsége.


Szerintem simán meg lehet vele keresni egy kis kiegészítést, persze ez attól is függ, hogy mik az igények.


PM-ben több infót is tudok adni.

2019. aug. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Futár vagyok. Átlagosan 2000ft/óra fizetés. A költséged diákként 25000ft KATA, vagy diákszövetkezeten keresztül is dolgozhatsz. Csak ajánlani tudom, ha van még kérdésed, szívesen segítek.
2019. szept. 5. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!