Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok igazságos az a...

Mit gondoltok igazságos az a rendszer, amiben egy szakmunkás többet keres mint egy orvos vagy mérnök?

Figyelt kérdés
Egyrészt fizikailag mindenképpen megterhelőbb munkát végez a szakmunkás, másrészt általában kevesebb felelőséggel jár, és azt is vegyük számításba hogy egy diplomáért és egy szakmunkás bizonyítványért mennyit kell tanulni.

2019. aug. 6. 08:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 anonim ***** válasza:

Biztos meglepő, de nem mindenki adócsaló!

Egy tengerentúli multi nem fogja itt neked feketén borítékban adni a fizetésed egy részét se

2019. szept. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/86 anonim ***** válasza:

"Jajj, te butább vagy, mint hittem."


Ezzel aztán baromira megnyerted a vitát...

Szerintem meg te vagy buta, és még büszke is vagy rá.


"Tudod mi az, hogy BRUTTÓ? Nem nettót írtam!"


Igen, tudom. A bruttóból hiányoznak a levonások, a nettóból nem.


"konkrétan pl én keresek bruttó 600-at és egy fillér sincs feketén!"


1: Itt a GYK-n mindenki annyit keres, amennyit fantáziál magának

2: Még ha igazat mondasz is, az ország lakosságának döntő többsége ennek a felét nem keresi meg, akár van diplomája, akár nincs

3: A munkáltatódtól függ a kereseted elsősorban. Ha jön valaki aki aládígér egy tízessel, te megtanulsz repülni.

4: Az a társadalom, amit csak sztárszakmások építenek fel, napok alatt összeomlik. Úgyhogy a "tanujjad kifele a sztárszakmát, oszt maj' jól csiliomos leszel, hö" lózungot el lehet felejteni, ezzel jellemzően csak az ostobák "érvelnek".


Ezek voltak a tények. A többi az hitvita.

2019. szept. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/86 anonim ***** válasza:
Na jó, hagyjuk, ez egy troll, most már biztos.
2019. szept. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/86 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hagyjuk. A kérdésre megkapta a választ a kérdező, miszerint nem igazságos, és azt is leírták, hogy a kapitalizmus nem az igazságosságáról híres.

Hogy te ilyen szinten nem vagy tisztában a munka világával, és azokat nevezed trollnak, akik viszont igen, az téged minősít, nem mást. Szerintem meg inkább te vagy troll. Ketten is játszhatjuk ezt a játékot.

2019. szept. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/86 anonim ***** válasza:
47%

Jaj, nem igazságos, brühühü! :D

Menj akkor az óvónénihez panaszkodni! :D

2019. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/86 anonim ***** válasza:
Amúgy nincs, nem is volt és nem is lesz olyan rendszer, ahol a hozzád hasonló buta tökök, jól fognak keresni. :D
2019. szept. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/86 anonim ***** válasza:
100%

"Jaj, nem igazságos, brühühü! :D

Menj akkor az óvónénihez panaszkodni! :D"


Akkor vehetem úgy, hogy itt a vége az érdemi vitának? Okés.

Innentől fogva nyomathatod a bugyuta magáncirkuszodat, én majd jókat kacagok rajta, közbohóc.


"Amúgy nincs, nem is volt és nem is lesz olyan rendszer, ahol a hozzád hasonló buta tökök, jól fognak keresni."


Nyugodjál meg kisapám, a hozzád hasonló kakis nyelvű szekértolók se fognak sokat keresni egy rendszerbe se. Ha olyan sokat keresnél, mint ahogy itt próbálod sugallni, kisapám, te a Csendes-óceánon cápáznál a magányachtodról, nem a GYK-n hörögnéd a világba a kisebbségi komplexusaidat.

Nem is baj, engem vigasztal az a tudat, hogy a hozzád hasonló közbohócok még annyit se keresnek, mint én, hiába képzelik ennek az ellenkezőjét.

2019. szept. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/86 anonim ***** válasza:

Az érdemi vitának körülbelül itt volt vége. :D

"No John...YOU ARE the demonz!!!"

2019. szept. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/86 anonim ***** válasza:
47%

Az a mókás, hogy még azt sem veszed észre, hogy nem egy emberrel vitatkozol :)



"3: A munkáltatódtól függ a kereseted elsősorban. Ha jön valaki aki aládígér egy tízessel, te megtanulsz repülni."


Ebből is látszik, hogy valami nagyon egyszerű munkád lehet, ahol egyik napról a másikra pótolható valaki.

Tudod ha a munkáltató hónapokon keresztül belém fektet több millió forintot akkor nem fog könnyen lecserélni mert akadt valaki 10 ezerrel olcsóbban. De ezt ha jól sejtem nem is érted.

2019. szept. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/86 anonim ***** válasza:
100%

"Az érdemi vitának körülbelül itt volt vége."


Mit vártál, köpkölődésre mit fogok írni neked?

Mondjuk mit várok olyantól, aki szerint a kapitalizmus a legnagyszerűbb dolog a szeletelt kenyér óta. Érveket? Muhahahaha! Évszázad vicce.

2019. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!