Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet kitörni a mókuske...

Hogyan lehet kitörni a mókuskerékből?

Figyelt kérdés

Havi nettó 250 ezret keresek Pesten és ez a pénz szinte semmire nem elég. Szinte az egész elmegy albérletre kajákra meg ruhákra pedig már szinte nem is jut. Fiatal huszonéves srác vagyok és így barátnőm sincsen és még nem is volt mert magamat sem tudom eltartani. Nem is álmodok már magasabb fizetésről mert nincs ismertségem aki betesz pl. havi 600 ezer forint nettó havi fizetésért dolgozni valahova. És mindegy hogy mi a végzettsége az embernek ismertség nélkül akkor sem érhető el ennyi fizetés. Neten pl. nincs meghírdetve olyan hírdetés ami 600 ezret kínálna havi szinten.

Mi lesz így később?

24/F


2019. szept. 17. 15:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"Neten pl. nincs meghírdetve olyan hírdetés ami 600 ezret kínálna havi szinten"


Pár perc alatt több száz ilyet tudnék mutatni.

2019. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
70%

Külföld?

Ha már úgy is egyedül vagy.

2019. szept. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"Már sokan esküvőt mondogatnak nekem de egy esküvő alsó hangon 1 millió Ft."


Ingyen van a házasodás.

Az már csak a ti dolgotok, hogy ezen kívül mennyi extrát akartok,mire van pénzetek vagy szülők mennyit tudnak fizetni.


Egy esküvő egyébként általában nyereséges, de minimum visszahozza a pénzt. :)


Ha viszont ti se álltok jól és a meghívottak nagy része is szegény akkor talán nem kéne 1 milliót elverni esküvőre.

2019. szept. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"ismertség nélkül akkor sem érhető el ennyi fizetés."


Ezt a gondolatot töröld ki a fejedből!

Ha ebben hiszel sose jutsz sehova.


Soha nem akartam, tudatosan nem kerestem protekcios munkát.


Csak 460-at kapok. De egyáltalán nem gondolom, hogy ismeretség kéne, hogy elérjem a 600-at.

2019. szept. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
48%

:D én a 130 ezres fizetésemmel érzem ezt , mint te, bár igazából még ennek is örülök, mert 60 ezerrel kezdtem anno gyógymasszőrként egy 400 ezres fizetés után. (külföld)

Haza akartam jönni és hát igen ..ez volt az ára.

Szeretem ezt a várost ahol élek, itt van a családom meg most már a párom is , de nagyon szomorúnak tartom , hogy ez a helyzet ebben az országban...

Azóta én is megcsináltam saját magam örömére egy középfokú nyelvvizsgát is, plusz még egy szakmát, de sajnos nem érzem azt , hogy megtérülne.

Persze azóta duplájára nőtt a fizetésem, de az árak is, és a nyelvtanulás a vizsga rengeteg pénzt elvitt amit félre tudtam volna rakni.

Igen néha én is azt érzem, hogy ez egy mókuskerék, mert a félretehető pénzem tanulásra költöm, hogy fejlesszem magam , de ennyi.

Azt is inkább csak magam örömére, mert nem látom eddig más értelmét..viszont nekem ez egy hobbi is, és boldog vagyok, hogy ilyen életem van.. nyilván lehetne jobb is, de lehetne sokkal rosszabb is..

sok emberrel dolgozom, hallom milyen munkahelyek vannak.

Meg kell becsülnünk ami van, meg kell becsülni azt is, ha nem gyomorideggel mész be a munkahelyedre , hanem viszonylag jó hangulat van és bízni benne , hogy majd anyagilag is kicsit előrébb leszel. egyszer..

hát nem tudom..de azért megértelek, mert magyar fizetésből lakásra félrerakni, miközben elvileg azt mondják ugye a nagy okosok, hogy képezd magad folyamatosan hát köszönöm szépen....

kérdem én hogyan?

2019. szept. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Ennél picit kevesebbet keresek Pesten, simán elvagyok. Mondjuk eszem ágában sincs egyedül bérelni lakást. :D

A fizu nem katasztrófa, igazából ott lehet a gond, ahogy kezeled a pénzed.

2019. szept. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!