Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2*150000 Ft fizetésből milyen...

Girlll3 kérdése:

2*150000 Ft fizetésből milyen színvonalon lehet megélni?

Figyelt kérdés
Tehát, ha két ember 300000ből él egy két vagy három szobás lakásban? És hogy lehet az, hogy valaki ennyiből családot tud eltartani? Én jelenleg nettó 150et keresek, de úgy érzem ez semmi a normális életszínvonal fenntartásához, nemhogy még valakivel összebútorozzak és szülni merjek.

2019. dec. 1. 18:46
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
49%

Olyat kell tanulni amiből hiány van!


Nálunk új logisztikai központ épült, ezért elmentem raktárosnak "tanulni".

Viktor barátunk támogatásával, napi 8 órából jó ha 5öt dolgozom, nettó 220-ért, csak éreccségim van.

2019. dec. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Tipikus Magyarország a kommenteket látván, kevés a fizetés, mit sírsz miért nem lettél mérnök, infós, orvos.


A MÁVnál ugyanaz van én 2017 körül érdeklődtem mennyit keres egy járműszerelő, kaler, biztosítóberendezésműszerész, kocsirendező, hát elárulok akkor még sok a nettó 120 ezret se kapta meg. Aki pattogott ebből nem lehet megélni, akkor azt mondták mit sírsz lettél volna mérnök nettó 3-400 ezerért fent az irodában, most nem lenne gondod. Most meg nincs szakember kétkezi munkás a MÁVnál de meg is érdemlik. Tudod ha panaszkodsz akkor ezt vágják az ember pofájába, most Covid ideje alatt nem volt intenzíves ápoló, meg is érdemelte az ország.

2021. aug. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!