Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mégis mi a jó francot éri meg...

Mégis mi a jó francot éri meg tanulni manapsàg, hogy az ember megtudjon élni és vigye valamire?

Figyelt kérdés
Köszi a tippeket, jöhetnek példàk is, hogy ki milyen karriert tervez és hol tart jelenleg. Úgy érzem soha nem lesz sajàt otthonom, se életem mert egyszerűen felesleges itt mindent csinálni. Nagyon kiábrándító az egész. Havi 150-200e forinttal kitörölhetem a sggem, pedig ahogy nézem ez számít "jó" fizetésnek manapság itt. Ebből még egy albit se lehet kipengetni, max egy retkes szobát, egy idegenekkel teli lakásban. Saját otthonról álmodni se merek. Én szeretnék legalább 400-500 ezret keresni havonta, vagy többet. Azon gondolkozom inkább elmegyek másik országba pénzt gyűjteni, mint itt bszakodni bármivel is. Csak az meg olyan semmilyen. Megkérdezik mivel foglalkozom, és szégyenszemre mondhatom hogy a turizmus sokadik csicskája lettem kint Londonban... szeretnék valami értelmeset tanulni, de ami érdekelne is azzal se lehet megélni itt. Csak egy fekete nagy semmit látok magam előtt, egy nagy lófszt, miközben az emberek egy része az utcán éhezik, a másik fele pelenkával a seggén már most iphone-t nyomogat apuci pénzèből. Mit csinálnak az ilyen "apucik"? Én is azt akarom csinálni, hogy ne kelljen még egy közértben is azon gondolkozni, megengedhetem-e magamnak.

2019. dec. 8. 16:11
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

#30


Pár évig? Nem tudom, te hol élsz.

2019. dec. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
86%
Nincs pénz nyaralásra, szórakozásra, félretenni. Kifizetsz egy rakat pénzt lakbérre meg rezsire, a maradékból vegetálsz.
2019. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
27%
Budapesten tényleg bármilyen képesítéssel el lehet érni nettó 400-500k körüli fizut pár év alatt. Ami kell: alap, felhasználói szintű számítógépes ismeret, minimum egy angol felsőfok, de inkább annál magasabb, plusz egy ritka nyelv hasonló szinten, ezen felül csak annyi, hogy gyorsan meg tudj tanulni teljesen random dolgokat. A legtöbb ember pár évente melót vált, a flexibilitás a lényeg, nem a nagyon konkrét tudás.
2019. dec. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
72%

#33

Persze, megtanulok klingonul és kapom a szuper állásajánlatokat,,, Ja, nem.

Nem tudom, mi ez a nyelvhiszti, miért nem jó, ha az átlagjóska tud angolul + valamennyire egy második nyelvet (ami általában német, francia, spanyol, orosz etc).

2019. dec. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
72%
Nem feltétlenül kell több nyelv, sokszor elég az angol közép szinten. Mert ugye sokszor egy problémára csak angolul találok megoldást. Ettől még nem tudnék szóban angolul tárgyalni. De nem is kell.
2019. dec. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!