Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az hogy sikerül e szereznem...

Az hogy sikerül e szereznem egy nagyon jól fizető szoftverfejlesztői állást, vagy egy banki quant melót, az csak rajtam és a szorgalmamon múlik, vagy adottság kérdése is?

Figyelt kérdés
2020. febr. 8. 14:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Köszi az elméletem megerősítését.
2020. febr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem tudás és rámenősség fele-fele arányban. Hiába vagy jó szakmailag ha nem tudod fényezni magad az önéletrajzban és nem olvad el a HR-es a személyiséged varázsától.
2020. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Főleg a jó helyen jó időben tényező a kulcs. Van pl egy haverom, nekik utolsó évben a BME-n besétált egy pasas az előadóba, hogy ki akar dolgozni a Nokiánál (ez még jó régen volt a 2000es évek körül) Akik jelentkeztek, azokat már vitték is ki Finnországba. Na most ha egy ilyen lehetőséggel tudsz indítani az tök más, mintha nyögvenyelősen küzdöd fel magad ugyanide. Nyilván tehetség mindkettőhöz kell, de mégis tök más a végeredmény.
2020. febr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!