Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek reális adat, hogy...

Szerintetek reális adat, hogy a BME VIK-en végzettek átlagos kezdőfizetése jelenleg bruttó 600 000 Ft?

Figyelt kérdés

2020. febr. 9. 19:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
59-es: Nem kell mindent elhinni, amit hallasz (ha egyáltalán igaz, amit írsz). Volt alkalmam rálátni SSC-s fizetésekre, teljesen irreális, amit írsz. De ha nekem nem hiszel akkor olvass bele mondjuk Hays statisztikákba.
2020. dec. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
0%

Vicces, azért a saját kollégáim bérpapírját látva azt hiszem joggal hiszem. Ez nem hallomás hanem tapasztalt. Mi értelme lenne hazudnom?


[link]



Pályázd meg, ez pontosan abban a sávban van például. Vissza fogják igazolni ezt a fizetési értéket amit állítok.

2020. dec. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
0%

62: Ez nem egy bármilyen diplomával betölthető állás, ott szerepel, hogy szakirányú végzettséget igényel...

Ilyen pozícióknál valóban előfordulhat, hogy 500 a plafon hivatalosan, de az átlagfizetés ennél jóval alacsonyabb, ahhoz valamit még tudni kell, hogy valaki ennyit ki bírjon alkudni pályakezdőként. Egyre nagyobb a kínálat ilyen területeken, nincs ilyen alkuértéke az ilyen tudásnak/diplomának.

2020. dec. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
37%
Budapesten a legrosszabbul fizető SSC-k is 420k körül adnak angolos pozikra, némettel vagy franciával kimondottan borzasztóan kell bértárgyalni, hogy 480k alatt kapj, skandináv nyelvekkel vagy hollanddal meg egy pályakezdő is kiröhög 500k alatt.
2020. dec. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
0%

64-es: Ismét csak azt tudom mondani, hogy tessék megnézni egy Hays statisztikát legalább, mielőtt hülyeségeket mondunk be.

A HR-es kolléga röhögne ki inkább, ha bemondanád ezeket a számokat.:D Amiket említesz, azok sokkal inkább plafonok, semmint sávok alja.

2020. dec. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
37%
@65 Az említett számoknál többet fizet a BP, az Eaton, a Disney, az Exxon, simán megadja őket az Avis, a Ford, a Lidl, a Vodafone, a TATA, az IT Services meg húsz másik budapesti SSC. Vezetőként vittem cca 150 interjút az elmúlt négy évben, van egy-két borzasztó központ, a Transcommal az élen, ahol brutálisan alulfizetnek mindenkit, de az inkább kivétel, mint átlag.
2020. dec. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
0%
67: Nem értem mire föl ez a kitalált személyiséggel való validálás. Nem most jöttem le a falvédőről, volt alkalmam belelátni az SSC-s fizetésekbe, tisztában vagyok vele, hogy kamuzol. Elérni elérhetőek az általad említett fizetések, csak szakirányú végzettség és ritka nyelvek birtokában. És még ezesetben is plafont jelentik. Sok dezinformáció kering a piacon az SSC-kről, de azzal alapvetően tisztában kell lenni, hogy egy általad említett sima angolos pozícióra például 3-4 tucat jelentkező simán akad azonnal, ennek fele nagyjából pedig alkalmas is a munkakör betöltésére; nyilvánvalóan nem is kínálja fel egyik SSC sem az általad említett összegeket. kezdőként sima angol tudással bruttó 350-400 ezer forint reális. 420 az már plafon, ahhoz nagyon ügyesnek kell lenni a bértárgyalás során. De egyébként legtöbb jelentkező még a 350-nek is örül, fizetés szempontjából rendszerint a legjobb kilátásuk.
2020. dec. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
47%
@68 De hát a jó ég áldjon meg, nem kamuzom. Egy évvel ezelőttig vezetőként dolgoztam SSC-kben, azóta meg tanácsadóként máshol, viszont a piacra így is rálátok. Melyik központ vesz fel 2020-ban 350-ért pályakezdőket? Csak 1-2 példát mondj már, komolyan érdekelne.
2020. dec. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
0%
69: Vodafone, IT Services és Exxon például nagyon simán. De a többi helyen is hasonlóak a sávok egyébként, túl nagy különbségek nincsenek. Hasonló jellegű feladatok és elvárások.
2020. dec. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:
0%
A Voda már a központ nyitásakor is bruttó 400 körül vett fel angolos számlamajom pozikra embereket, milyen pozikról beszélünk? A pár Exxonos ismerősöm is bőven bőven többet keres, 350k nagyjából 2016-ban volt utoljára oké.
2020. dec. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!