Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi állásinterjún történtekről?

Figyelt kérdés
Voltam nemrég egy àllásinterjún, egy munkaerőközvetítős nő tartotta, ő keresett meg az àllással.Alapos kikérdezett mindenről, felírta egy lapra.Miutàn ez megvolt, mondta hogy van e bàrmi kérdésem.Én meg megkérdeztem mik lesznek a pontos feladataim.Elmondta,majd kérdezte van e mèg kérdésem.A bérre kérdeztem rá.Erre kiakadt hogy állásinterjún nem illik ilyet kèrdezni és ő írt a blogjában erről meg a facebook oldalán hogy mit szabad egy interjún mit nem.Aztán megköszönte és eljöttem.Másnap írt emailt h lezárult a folyamat,nem vettek fel.
2020. márc. 14. 07:55
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

Az itthoni HR 90%-a alkalmatlan a munkájára, nem kell ezen meglepődni.

De legalább ne lennének olyan lekezelőek.

2020. márc. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:
Ja nagy rèszük buta amúgy, nekem volt jópàr hr szakos évfolyamtársam egyetemen, hát a külsőjük jobban érdekelte nagy részüket, mint az eszük:D
2020. márc. 14. 21:43
 33/47 anonim ***** válasza:
Sejtem melyik cég lehetett... Azért privátban megkapom és azt a híres blogot is :)?
2020. márc. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
Melyik ez a csoda blog és milyen autó márka?
2020. márc. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
És akkor tulajdonképpen miért nem írod ki végre???
2020. márc. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
Nem fogom kiírni,akár rendben van így jogilag,akár nem.Aki kérte,annak privátban elküldtem.Köszönöm a megértéseket.
2020. márc. 15. 11:07
 37/47 anonim ***** válasza:
Azért ez elég kemény, nekem is elküldenéd kérdező? Csak hogy tudjam melyik céget kell nagy ívben kerülni.
2020. márc. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
42%
Mivel sok a hozzászólás és nem mindenki olvasta el az összeset, ezért érdemes azt is hozzátenni a témához (mert az első hozzászólásban a kérdező nem említette csak később), hogy a megkérdezték a kérdező mekkora fizetésben gondolkodik, de ő rákérdezett, hogy a cég mennyit adna. Erre volt a válasz, hogy ezt nem az első körben szokás megbeszélni és ez így is van, sőt a cég sose mondja meg mennyi fizetést adna, a lényeg, hogy ők tudják, hogy a kérdező mennyit kérne és az egybeesik-e az ő elképzelésükkel. Ez így árnyalja kicsit a képet.
2020. márc. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:
Igen, és azt is mondta a nő,hogy a fizetést csak azt tudja, akit felvesznek.De én ezt mèg mindig baromságnak tartom,akàrhány helyen voltam interjún mindig mondták maguktól a bèrt elsőre.Nem értem mi titok van benne
2020. márc. 15. 12:35
 40/47 anonim ***** válasza:

feltételezem "egyszerű+ állásokról beszélsz ahol nincs béralku...

Ahol van ott SOHA nem mondják mennyi a bér. Kérnek egy bérigényt és amennyiben az egybevág azzal, amit a cég tervez rászánni akkor tovább jutsz az interjún. Ebből te is tudod, hogy reális amit kérsz és ők is, hogy meg tudják adni.

A konkrét bértágyalás csak akkor kezdődik amikor a mellett döntött a cég, hogy felvesz. Ez teljesen standard.

2020. márc. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!