Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi állásinterjún történtekről?

Figyelt kérdés
Voltam nemrég egy àllásinterjún, egy munkaerőközvetítős nő tartotta, ő keresett meg az àllással.Alapos kikérdezett mindenről, felírta egy lapra.Miutàn ez megvolt, mondta hogy van e bàrmi kérdésem.Én meg megkérdeztem mik lesznek a pontos feladataim.Elmondta,majd kérdezte van e mèg kérdésem.A bérre kérdeztem rá.Erre kiakadt hogy állásinterjún nem illik ilyet kèrdezni és ő írt a blogjában erről meg a facebook oldalán hogy mit szabad egy interjún mit nem.Aztán megköszönte és eljöttem.Másnap írt emailt h lezárult a folyamat,nem vettek fel.
2020. márc. 14. 07:55
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a munkaerő közvetítők a világ legnagyobb szélhámos kóklerei. Nekem a legmegdöbbentőbb az volt, mikor egy közvetítő kiközvetített egy embert, aki olyan testi fogyatékossággal rendelkezett, amivel szinte teljesen alkalmatlan a munka elvégzésére, és ezt a közvetítőnek is tökéletesen tudnia kellett, mert évek óta viszi már az embereket, ahhoz a céghez, abba a pozícióba.
2020. márc. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
Na igen ez az amit én se értek hogy egy komoly cég hogy jut el ideáig hogy rábízzák ilyen emberre a hr-t.
2020. márc. 14. 09:43
 13/47 anonim ***** válasza:
80%
Itt a nó a hülye. Ki nem $z@rja le hogy mi a f@$zt írkál a f0$ bolgjában meg NEKI mi a véleménye erről. Eleve nem megyek olyan hirdetésre ahol nincs megjelölve egy kezdő bér....
2020. márc. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
100%

Privátban átdobod a blog címét?


Amúgy én a feladatok és a bérigényem/cég keretének letisztázása előtt interjúra sem megyek

2020. márc. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
Meg nem csak a bér, hanem miért ne kérdezhetném mi lesz a feladatom, sokszor sokkal több feladatot kell ellátnia egy szemèlynek mint ami az álláshirdetésben le van írva.
2020. márc. 14. 09:54
 16/47 A kérdező kommentje:
Szívesen belinkelem ide is hogy le ne maradjatok a sok okosságról ha nem követek el ezzel bàrmi jogi dolgot😂
2020. márc. 14. 10:10
 17/47 anonim ***** válasza:
100%
Szernted milyen "jogi dolgot" követnél el azzal, hogy egy honlap linkjét ide beírod? Ha valaki beírja, hogy index.hu vagy profession.hu, akkor "jogi dolgot" követ el? Örülhet a HRes, mert többen olvassák majd a honlapját. Remélem oda is lehet kommentelni :)
2020. márc. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
100%
Le vannak tiltva a kommentek nála, vajon miért?🤣
2020. márc. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
Letiltotta a kommentet
2020. márc. 14. 10:19
 20/47 A kérdező kommentje:
Biztos kapta az ívet😂😂
2020. márc. 14. 10:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!