Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Titeket hogy érint anyagilag...

Titeket hogy érint anyagilag a koronavírus?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon csak azt olvasom, hogy mekkora munkanélküliség meg éhínség lesz.


De a környezetemben senki nincs, aki elvesztette emiatt az állását vagy csökkentették a munkabérét.

Én is ugyanannyi pénzért otthonról dolgozom. Őszintén most rengeteget megspórolok benzinen, bérleten, szórakozáson, gyorskaján.


Ti ismertek olyat, aki elvesztette állását? Szerintetek tényleg valós, hogy rengeteg munkanélküli lesz vagy csak a "szokásos" mennyiségű elbocsátások mennek most is, amiket most a járvány indított be?



2020. ápr. 10. 19:06
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

40: mit dolgozol?

Én is otthonról akarok:D

2020. ápr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
11%

A tozsdei panikon sokat, ugyhogy ebbol a szempontbol szarul.


Kulfoldon dologozom, amikor elrendeltek anhome officet, hazajottem Magyarorszagra, most itthonrol dolgozom, ezen azert lehet sporolni eleg sokat. A ceg szerencsere porog mint a bugocsiga, ev vegeig biztosnak tunik a melo, szoval egyelore nem panaszkodom.

2020. ápr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Nekem most lesz diplomám nyáron, valószínüleg hosszú hónapok/évek telnek majd el álláskereséssel, mert egy munkáltató sem teheti majd meg hogy új embereket vegyen fel és fizessen.
2020. ápr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Sehogy de faterék csőd
2020. ápr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
18%
Feleségem és édesanyám idegenforgalomban dolgoztak, mindkét munkahely gyakorlatilag bezárt, így ők is és velük együtt az összes alkalmazott és a tulajok is elvesztették bevételeiket. Én állami cégnél vagyok gépész-tervezőmérnök, 1 hónapja itthonról dolgozom, rendes fizetést kapok, sőt, még emeltek is 10%-ot, állásom nem tűnik úgy, hogy veszélyben lenne.
2020. ápr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
64%

Engem egyelőre anyagilag pozitivan. Fizetesem ugyanannyi, állandó HOban vagyok, igy a kiadasok nagyban csökkentek. A munkat teljesen ugyanugy rl tudom látni. A ceget egyelore nem erinti, de ha nagy lesz a valsag elobb utobb ide is eler. Felni valom azert igy is van, minden leepitesnel a hozzam hasonló külsős gyakornokokat kuldik el eloszor. Kis remény azert van, mert masfel eve ott vagyok, es most vettem at sok olyan munkat, ami szakmailag boven nem gyakornoki, talan igy nem akarnak majd megvalni tolem.

Van 6 havi tartalekom igy egy ideig kihuznam bevétel nelkul.

2020. ápr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
68%

Életemben először kirúgtak egy elbérletből - mert életemben először előfordult velem, hogy két nónapon át nem volt jövedelmem, ezért életemben először nem tudtam lekbért fizetni.

Ha nem lenne haverom, akitől be tudok járni dolgozni, akkor most hiába találtam újra munkát, bachatnám. Ha nem egy étterem lenne, ahol kapok személyzeti étkezést, akkor enni se lenne mit - haveromtól nem fogom kérni, hogy kaját is adjon, ha már befogadott, ennyi büszkeségem még maradt. Inkább kibírom, hogy napi egyszer eszek. Legalább a bagóról lehet, hogy leszokok, mert most csak akkor tudok cigizni, ha megkínálnak. A BKV-n meg minden nap bliccelek, mert amíg nem kapom meg az első fizut, addig bérletre sincs pénzem.

Konkrétan 3425 forintom maradt a hónapra. Hát, így érint anyagilag a koronavírus, köszönöm a kérdést.

Meg akarok halni.

2020. júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!