Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Hankook Tire-nél mennyi a...

A Hankook Tire-nél mennyi a fizetés operátorként?

Figyelt kérdés
Nyilván nem a mostani helyzetre gondolok, hanem az ezelőtti, vírusmentes időszakra. Dolgozott ott valaki mostanában?

2020. máj. 1. 15:30
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Jah hogy protekciós munkára gondolsz. Ahová a 18 éves kölyköt apuci anyuci betolta és csak rokoni alapon lehet bekerülni kihalásos alapon.

Ez tulajdonképpen nem létezik, max van 100 hely protekciosok számàra.

2020. máj. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
79%

"ha nyitott szemmel jár vagy jók a kapcsolatai."


Itt a kulcs, ha jók a kapcsolatai. Tehát valakinek a valakije.


Tudok is ilyenre példát. Igaz, irodai munka. Berakták a valakinek a valakijét, mert be kellett tenni, de még egy hivatalos levelet sem tud megírni hiba nélkül és a kollégái szívnak vele, mert a saját munkájukon kívül ennek az emberét is át kell nézniük, mert hibát hibára halmoz.


De amúgy ez annyira furcsa. Amikor jön valaki azzal, hogy érettségivel vagy akár 8 általánossal 450-500 000-et keres nettóban egy gyárban, akkor hirtelen az rejtély marad, hogy hol lehet ennyit keresni. Különböző okokra hivatkozva :D


Ráadásul azt írod 18 évesek is ennyit keresnek ott. Egy 18 évesnek még nem lehet karrierje, úgy általában sem, de az adott gyárban sem (a kora miatt). Szóval azt akarod elhitetni, hogy bemegy utcáról a 18 éves, és már megkeresi a nettó 400 000-et.... :D

2020. máj. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
77%
Ha azt írnád, hogy egy évek óta ott dolgozó, aki karriert épített ki magának az adott gyárnál és valami vezetői pozícióba kerül a raktárban és ő keres ennyit, azt teljes mértékben el tudom hinni. Na de hogy egy 18 éves, havi 2-3 óra túlórával mindössze, keressen nettó 400-at, az tuti mese.
2020. máj. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen protekciós munka, mert mikor én bekerültem 1 éve nem volt semmi ismerősöm. Most már inkább azokat veszik fel akiket ajánlanak, főleg most járvány idején.
2020. máj. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
# 13: Én nem írtam olyat, hogy havi 2-3 óra túlórával. Havi 2-3 szombati műszakkal, 8 órás.
2020. máj. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
0%
Az ajánlást pedig ne keverjétek össze a protekcióval, mert a kettő nagyon eltér egymástól. Ugyanúgy kell interjúzni, tesztet írni stb. , mint azoknak akiket nem ajánlottak. Az ajánlás még nem garancia a felvételre.
2020. máj. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
0%
Értékelheted 0-ra amit írok te f_szkabát. Attól még nem fogsz annyit keresni, mint én.
2020. máj. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Tehát te bruttó 700 ezer forintot keresel, azaz óránként nettó 2500 ft a bérezésed, egy érettségivel, egy betanított munkára, nyelvtudás bármiféle szaképzettség szükséglet nélkül.


Ez tündérmese, vagy ha létezik is olyan mint lottó ötös,tizmillióból csak pár tucatnak sikerül évtizedek alatt.


Szóval megtévesztő az állításod hogy bárki számára elérhető. Ismerősi köröm tágas, együttvéve már voltak több 100 helyen és soha senkinek ennyi bért nem ajánlottak, bél kitaposós mocskolós helyen netto 300 volt a plafon érettségivel, de az rabszolga munka. Szóval ez mese habbal.

Legtöbb diplomás se keress ennyit.

2020. máj. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

"Azt nem szoktam elárulni. Nekem sem telt kis időmbe mire ráakadtam"


Mert ha elárulnád, akkor nem fizene annyit? Vagy ha más is ráakad, akkor neked már nem jut hely? De az előbb írtad, hogy csak ismeretséggel vesznek fel Szóval igazából nincs semmi vesztenivalód, hiszen úgysem lehet kitúrni

2020. máj. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

Utolsó igen ez is egy ellentmondás.

A szokásos gyakoris szöveg mikor valakinek 19 évesen van Budapest belvárosában egy lakása de diákmunkával kereste meg az árát kábitas...

2020. máj. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!