Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Hankook Tire-nél mennyi a...

A Hankook Tire-nél mennyi a fizetés operátorként?

Figyelt kérdés
Nyilván nem a mostani helyzetre gondolok, hanem az ezelőtti, vírusmentes időszakra. Dolgozott ott valaki mostanában?

2020. máj. 1. 15:30
1 2 3 4
 21/38 anonim válasza:
90%

Ez így estére világi volt 😅😅

Kellett mint egy falat kenyér...


Kívánom, hogy csak úgy szárnyaljon felfele a fizetésed!

Érdekes ember lehetsz....

Bele akartam kezdeni, hogy ez valami MLM lófasz vagy biztosítós de hogy te nem jársz be egy fix munkahelyre ledolgozni a 8 órád az tuti.

Jaaa vagy tök egyszerű...

Kamionos aki sosincs otthon.

Na ez karrier lehet a javából...

2020. máj. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
0%
# 21: :D :D Azért ez így vicces volt. Kamionos persze. Elmondom neked, hogy jogsim sincs kamionra.:) Gyári munka ahogy már írtam napi 8 óra + 2-3 szombat túlórában.
2020. máj. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

22: egyelőre minden bizonyíték nélkül arcozol, ellentmondás viszont van bőven a mondandódban.


Szóval hanyagoljuk már az offtopicod

2020. máj. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Milyen ellentmondás is? Amit ti generáltatok ki? :)
2020. máj. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Leírtad mennyi a nettód... Elmondanád akkor azt legalább, hogy mennyi a bruttód?
2020. máj. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim válasza:
84%

Ez jó 😃

Erre én is kíváncsi vagyok, mennyi a bruttó?!


kezdő élelmiszer mérnök Öcsém keres ennyit nettóban, attól függetlenül mennyi mindent kap mellette.


De te csak az eszedet játszani jöttél, mert aki korrekt az elmondja és megy tovább...

Ja te nem ilyen vagy... az más!

2020. máj. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Ja, hogy titeket a bruttó érdekel inkább? :D Az márciusban volt kérlek szépen 667,000 Ft. Mondjuk most biztos az lesz a gond, hogy ez sem igaz, kamu, ellentmondás, stb. :D Azt, hogy most a kezdő mérnök fizetés ennyi egy dolog...ezért mondtam azt, hogy lehet mérnöki szinten keresni érettségivel is csak jó ajtón kell kopogtatni.
2020. máj. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Vetítsél másnak barátom... Még hogy egy diploma és szakma nélküli embernek gyári munkában kifizetnek bruttóban 667 000-et... Na persze :D
2020. máj. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Ugye hogy hihetetlen? Bizony kifizetnek ennyit és képzeld el januárban a bruttóm ennél is több, 705,341 Ft is volt. Bizony. Attól függ milyen hosszú a hónap.
2020. máj. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
A januári nettóm bizony 480 ezer felett volt. Hagyok időt ezt emészteni kicsit.:D
2020. máj. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!