Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Hankook Tire-nél mennyi a...

A Hankook Tire-nél mennyi a fizetés operátorként?

Figyelt kérdés
Nyilván nem a mostani helyzetre gondolok, hanem az ezelőtti, vírusmentes időszakra. Dolgozott ott valaki mostanában?

2020. máj. 1. 15:30
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért titkolja ez a válaszolo a helyet ha létezik mert igazából nincs meghirdetve és valószinüleg államhoz köthetö kamu állás(bárki megtudná csinálni de bizalmi alapon kerül be értsd protekcios) amibe extrém módon túl vannak fizetve és politikusok gyerekei rokonai dolgoznak ott.


Az állás meghirdetése egy helyen történik meg az utolsó pillanatban,olyan embereket hívnak be a gyerekük rokonok Ellen akiknek nincs esélye aztán persze a protekcios kerül be. Ilyenröl hallottam de ez kapcsolati alapon müködik nem lehet bekerülni, olyan volt hogy lányával kezdett még érettségije se volt de felvették félmilloos fizura a semmire. Mármint dolgozott de nem volt köszönet.


Szóval ha ez igaz akkor is pofátlan trollkodás mert ide nem lehet jelentkezni politikai kapcsolatok nélkül vagy ha nem valakinek a valakije. Ezért sem tud válaszolni , ennek a "gyárnak" sose lesz egy állás sem hirdetve. Betolták ezt a válaszolót és túlfizetik de ö valakinek a vkije.

2020. máj. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
0%
# 31: Nem volt ismerős aki berakjon. Nem ismertem senkit a gyárnál mikor bekerültem, nem állami cég, hanem külföldi. Az viszont érdekes, hogy úgy gondolod ilyen fizetésért ma Magyarországon protekció és politikus ismerős szükséges pedig nem.
2020. máj. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom hogy egy ilyen fizetéshez nem elég érettségis betanitott munkás szint.
2020. máj. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
De miért ne fizethetne egy gyár ennyit a dolgozóinak, ha van miből? Ez nem olyan, mint közalkalmazottaknál a bértábla, hogy ilyen munkáért egységesen ennyi jár. Gazdag cég, megfizeti a dolgozóit korrekten.
2020. máj. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Továbbra sincs válasz hogy melyik cég.

Azt mondod nincs felvétel mert jó hely,kihalásos alapon megy elötte meg csak ismerettség alapján de te voltál kivétel. Ellentmondás.


Kérdésedre válasz pedig,tudásnak van egy ára,miért fizetne bárki is ekkora pénzt egy olyan tudásért aki szinte mindenkinek megvan.

Tehát netto 250-300 ért találnának végtelen számú jelentkezöt, miért fizetnek többet ha megkapnák felért?

Rosszul beárazott pozicio mintha adatrögzítésért 500 nettot kapnál ez nem így müködik


Netto 250-300 gyárakat neveztek meg nekem de ez neked nem megy. Fél megye ország másik végéböl annak idején elment az audiba csak mert netto 300 elérhetö volt ott, vagy kecskeméti gyárakba 250 ért STB


Ez amiröl beszélsz nem létezhet,mert tudnék róla,fél ország gyári fizetését ismerem. Sehol sem több egy operátornak mint 300 netto

2020. máj. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Ha csak a fél ország gyári fizetését ismered, akkor az már elég is, hogy ahol én dolgozok azt ne ismerd.:) Nálunk nincsenek munkaközvetítők, szállásoltatottak, ukránok, románok, stb. Csak magyar embereket alkalmaznak akiknek vagy van valamilyen jobb szakmájuk vagy érettségijük. Itt nem úgy van, mint azokban a gyárakban amiket ismersz, hogy valakit elküldenek és már hopp vesznek is fel valakit. Nem olyan, mint pl. az Audi, hogy megnyomsz két gombot és becsavarsz 5 csavart aztán ezt csinálod egész nap. Maga a betanulási folyamat hónapokat vesz igénybe.
2020. máj. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Nah szóval hol lehet itthon érettségivel 500 ezret keresni? Erre reagálva írnék. Ny Mon lakom Sopron környéken és itt pár tízezer ember hasonló adottságokkal havi 1300-1500 eurót keres évi 14x. Szóval van rá példa, de ez azért specifikus eset. És tudom, hogy nagy részük nem nagy zseni csak szerencsések voltak, hogy hova születtek. Máshol nem keresnének meg 200 ezret sem. Jellemzően 10 év után is még csak makogják a németet. Mondjuk akinek jó szakmája van vagy beszél jól németül meg mindig nagyon gyorsan talál itt melot szóval lehet próbálkozni vele.
2020. máj. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Például határ mellett is lehetnek ilyen lehetőségek, de Budapest környékén is, ahol nem euróban fizetnek, hanem forintban. Esetemben ez az alapfizetés, ami azt jelenti, hogyha megcsinálom a kompetencia szinteket, akkor az alap bruttóm simán elérheti a 800 ezer forintot is, melyből majd 3 gyerek vállalása után a kézhez kapott nettó összeg 600 ezer forint lesz + friss házasok kedvezménye + 5 ezer forint 24 hónapig. 10 év elég ahhoz, hogy ilyen körülmények között egy munkahelyen megmaradva valaki megalapozza az életét (ház, autó, gyerekek)
2020. máj. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!