Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem vesznek fel sehova...

Miért nem vesznek fel sehova dolgozni?

Figyelt kérdés

39 éves vagyok. Kommunikáció-történelem tanári szakon végeztem egyetemen. Tudom, tudom, semmit nem érnek a diplomáim, tisztában vagyok vele. 2 éve egy cigányputriban tanítok angolt (felsőfokú nyelvvizsgám van) és történelmet. Rühellem a munkámat, már 1 éve váltani szeretnék. Valamelyik nap megszámoltam (írogatom) az elmúlt egy évben 137 állásra jelentkeztem. Főként irodai, adminisztrációs, eladói munka. Egészségi állapotom miatt 3 műszakos gyár kizárva, értékesítés meg, hogy mindenkire rátukmálok mindenkit nincs a vénámban. Egyetlenegy munkahelyre nem hívtak be interjúra. Pedig van pl. 3 évnyi üzletvezetői tapasztalatom + dolgoztam adminisztrációs munkakörben is.


Ennyire lehetetlen munkát találni? (Heves megye)


2020. szept. 17. 18:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%

Munkát lehet találni, szellemi munkát nehéz, ha csak gépész, villamos, mechatro mérnök vagy programozó az illető.


Az irodai munkákra túljelentkezés van még Budapesten is, mert senki sem akar már fizikai munkát végezni. Valahol érthető is.

2020. szept. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért a 137-ből 0 egy borzasztó rossz arány. Biztos, nem szúrsz el sorozatosan valamit a jelentkezésedben? CV, motivációs levél, kísérő levél stb.? Az apró részletekről nem is beszélve, sokszor elég egy rossz email cím (menocsavo@...), egy nyaraláson készült fotó a CV-ben, vagy egy politkai poszt a facebookon, nyilvánosra állítva. Utána kell ezeknek járni, hol lehet a hiba.
2020. szept. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
xv, motivacios level rendben. az email cimem a nevem, a foto studio foto, facebookom nincs.
2020. szept. 17. 18:58
 4/19 A kérdező kommentje:
*cv
2020. szept. 17. 18:58
 5/19 anonim ***** válasza:
65%

Érdekes, engem rengeteg helyre felvettek volna, pedig családi fotóm volt az önéletrajzomban.


Érettségivel rendelkezem. Irodára is felvettek volna nettó 280-ért, bejelentve.


Nem a fotón fog múlni.

2020. szept. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

Kényelmes irodai/adminisztratív munkát akar mindenki, ilyen emberből dunát lehet rekeszteni, főleg vidéken.


A közigálláson több száz tanári állás van fent, keress másik iskolát ha a mostani nem tetszik, arra könnyen felvesznek, de 40 évesen egy majdnem titkárnő senkinek nem kell

2020. szept. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Tanárnak se vesznek fel sehova, folyamatosan próbálom. Nem titkárnőnek jelentkezem, az eladó se az.
2020. szept. 17. 20:28
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
ha tanárnak nem vesznek fel a mostani tanár ínséges időkben, akkor valamit tényleg te hibázol...
2020. szept. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nincs tanar inseges ido. Mindenhova matek meg tesi tanart keresnek. Ennyi. Anngol meg tori tanarral dunat lehetne rekeszteni. Hidde el, tudom mirol beszelek.
2020. szept. 17. 22:50
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Milyen típusú önéletrajzot használsz ? Kronologikus, funkcionális...
2020. szept. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!