Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Falusi pályakezdőként végzetts...

Falusi pályakezdőként végzettség nélkül 110 ezer forintos fizetés nem megfelelő szerintetek?

Figyelt kérdés

Legközelebbi gyár 50 km-re van , na most egy 18-20 évesnek aki kijön az iskolából tényleg megalázó lenne 110 ezer forintot fizetni a semmi tudásra faluban?


Természetesen a fizetés emelkedik idővel meg tapasztalattal de kezdőként miért nem elég ez egy újoncnak? Aki többet akar az úgy is elmegy Budapestre vagy máshova de itt ennyibe kerül az élet


2020. okt. 24. 15:31
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
100%
Oké, akkor megbeszélted magaddal, hogy milyen jó dolguk van a dolgozóidnak - de akkor mi a kérdés??? :-)
2020. okt. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
100%
“ Ha napi 10 óra van akkor azt máskor elengedem hamarabb meg kap egy jó pontot amit hó végén be lehet váltani különböző dolgokra”.... a túlórát ki kell fizetni, nem pontokat adni érte
2020. okt. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
100%

"1-2 év után 10% emelés meg más dolgok is"


Ez nem emelés, csak az évi aktuális minimálbér.

2020. okt. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
110ezer, az nem semmi.
2020. okt. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 A kérdező kommentje:

#24


Ez nem igaz mert ha emelik a minimálbért akkor én ahhoz képest emelem!


Idén is megkapták ketten is a 10% emelést azon felül, hogy amúgy is emelve lett a bérük államilag!

2020. okt. 24. 17:00
 26/60 anonim ***** válasza:
100%

Ott vagy eltévedve, hogy azt hiszed, hogy te adod nekik a kenyérre valót, miközben az általuk megtermelt többletet tartod meg magadnak.

Ez a plusz pontozás túlóráért igazi hűbérúr-mentalitás, olyantól, aki elvárja, hogy a jobbágyok hajbókoljanak neki, ha nem szedi duplán a tizedet.

2020. okt. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 A kérdező kommentje:

Az általam adott pénzből teszik az ételt meg kenyeret a családjuk meg saját maguknak az asztalra akkor ki adja a kenyérre valót?


Milyen hűbérúrról beszélsz te? A pontozás egy grátisz amiket beválthatnak juttatásokra , szerinted egy hűbéri rendszerben voltak juttatások?? Csak munka amíg össze nem estél! Nálam nincs se hétvégén munka se sok túlóra!

2020. okt. 24. 17:11
 28/60 anonim ***** válasza:
100%
@28 A saját munkájuk után általad kiosztott alamizsnából veszik, ami lehetne több, ha valóban a munkájuk értékét kapnák és te nem tennéd el annak egy jelentős részét 'haszon' címén.
2020. okt. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 A kérdező kommentje:

#29


Ne gondold, hogy én milliókat teszek el havonta! Főleg most a járvány alatt, a saját fizetésem csökkentettem és egyik autómat is el kellet adnom, hogy megtartsam minden emberem munkahelyét! Ennyit a hűbériségről! Inkább magam húsába vágtam mint hogy elvegyem az embereim megélhetését meg családjának ételét!

2020. okt. 24. 17:25
 30/60 anonim válasza:
78%

Na emberek. Falun végzettség nélkül pályakezdőnek 110 nettó?


Én 20 éve a pályán vagyok, a fővárosban, van kettő szakirányú diplomám és bruttó 210/nettó 140-et kapok.

20 éve, 2 diploma, főváros. Nettó 140. Garantált bérminimum.

A bér mellé semmi sincs, még egy szaloncukrot se adnak karácsonyra.

2020. okt. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!