Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan kell rákérdezni az...

Hogyan kell rákérdezni az állásinterjún a fizetésre? Azt tudom hogy a végén. Meg az a jó ha nem te hozod fel.

Figyelt kérdés

2020. dec. 29. 15:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem megyek interjúra, a bérigényem tisztázása nélkül
2020. dec. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
62%

Pfff, ha nem szerepel az álláshirdetésben a konkrét fizetés, akkor eleve tárgytalan.

Versenyképes bérezés, anyád :-D

2020. dec. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
78%
Ha szerepel, én akkor nem jelentkezem.
2020. dec. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen helyzetben vagy szerintem. Ha mondjuk pályakezdő vagy esetleg hosszabb ideje munkanélküli vagy akkor nem érdemes nagyon "arrogánsan" a fizetést pedzegetni. Ha kell a munka MERT ÉPPEN nincs és valamiből meg kell élned, akkor megvárod, hogy elmondják esetleg ha már úgy néz ki felvesznek rákérdezel.

Ha nem hajt a tatár, nem fontos munkát találnod annyira, akkor nyugodtan válogathatsz és lehed a bér az egyik elsődleges szűrőd. Ilyenkor érdemes szinte rögtön ezzel kezdeni, ha alapból nem volt feltüntetve sehol/nem mondták.

2020. dec. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!